Murat Boz ve Aslı Enver Evleniyor mu? Acun Devreye mi Girdi!

0
7

Geçtiğimiz aylarda ayrıldılar haberi ile magazin gündemine bomba düşen ikili şimdi yeni bir haberle kulislerde deprem etkisi yaptı. Murat ve Aslı çiftinin yeniden beraber olması için ünlü bir isim devreye girmiş. Murat Boz’un barışmak için çıtayı yükselttiği söyleniyor. Ufukta evlilik mi var?

Acun Ilıcalı’nın devreye girerek çifti barıştırmak için adım attığı ve Murat Boz’un ise Aslı Enver’e evlilik teklifi ettiği söyleniyor. Aslı Enver’in ise yapılan teklifi geri çevirmediği sadece düşünmek için zaman istediği söyleniyor.

EVLİLİK TEKLİFİ İDDİASI!

Nisan ayında sürpriz bir karar alarak yollarını ayıran Murat Boz ve Aslı Enver, cephesinden magazin dünyasını hareketlendiren bir haber geldi. Son günlerde yeniden bir araya gelecekleri konuşulan ikiliden Murat Boz, iddialara göre Aslı Enver’e evlilik teklifinde bulundu.

TV 8’in patronu Acun Ilıcalı’nın da devreye girdiği ve ikiliyi yeniden bir araya getirmek yönünde çaba harcadığı magazin kulislerinde konuşulan konular arasında.??İki buçuk yıl birlikte olduğu eski sevgilisi Murat Boz’dan gelen bu sürpriz teklif karşısında çok şaşıran Aslı Enver’in teklife soğuk bakmadığı ancak bir süre için düşünmek istediği iddia edildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here