MasterChef Türkiye’de 18 Aralık Akşamı Yarışmadan Kim Elendi!

18 Aralık Yarı Finale Kimler Kaldı?
TV8 ekranlarının sevilen yapımlarından MasterChef Türkiye’de  17. Aralık Pazartesi akşamına Meltem elenmişti. MasterChef’  Türkiye’ye final haftası 18 Aralıkta kim veda edecek? Kimler finalist olacak?  Burcu, Uğur, Kerem hangisi finalist oldu? MasterChef Türkiye’de finale az kala son 4 e kalan yarışmacılar kıyasıya yarıştı.  Yemekleri eski yarışmacılara yaparak ikram eden finalistler jüri üyelerine yaptıkları yemekleri beğendirmek için yarıştı.

MasterChef Türkiye yarışmasına kim veda etti!

Kerem, Meltem, Uğur, Burcunun son 4 e kalması jüri’yi dün akşam  terletmişti. MasterChef Türkiye juri üyeleri yarışmanın sonuna doğru giderken oldukça zor anlar yaşıyorlar. Bu aşamada yarışmacılar birbirinden başarılı işlere imza atarken jüri üyelerinin seçimi de bir o kadar zorlaşıyor. 17 Aralık Pazar günü yayınlanan  bölümde kim elendi. 17 Aralık Pazar günü yarışmaya Meltem veda etti. MasterChef Türkiye yarışmasına 18 Aralıkta  Pazartesi Akşamı kim elendi?  Kerem  Meltem’i eleyerek son  3′ e kalmıştı. Dişli rakipleri olan Kerem Uğur ve Burcuyu eleyip  MasterChef olma hayallerine kavuşabilecek mi? Yarışmaya Kerem Tuğçe ve Uğur devam edecekti. 18 Aralık Pazartesi Akşamı yayınlanan bölümde  kim 3. Oldu.
 MasterChef Türkiye’ye Kim Veda Etti?
MasterChef Türkiye yarışması son 3 e kalan yarışmacıların arasında bu akşamki ölümde 3. Olarak yarışmaya veda eden kişi seçildi. Yarışmadan elenerek finalist olma hayallerine de veda eden yarışmacı kim oldu.Juri üyeleri yarışmacıların yemekleri arasında karar vermekte oldukça zorlandı. Yarışmanın en iyilerinin finale kaldığını ve geldikleri günden beri çok fazla kendilerini geliştirdiklerini söyleyen jüri üyeleri karar aşaması bizim için zor olacak dedi. Kerem ve Burcu arasında seçim yapmak zorunda  kalan jürilerin seçtikleri 1 isim Uğur’un finalde rakibi olacakken elenen isim ise yarışmanın 3.sü olacak. MasterChef Türkiye yarışmasına veda eden isim Burcu oldu.
MasterChef Türkiye’nin 3. Sü Burcu Kimdir
Masterchef yarışmasının final haftasına kalan tek kadın yarışmacı Burcu Eminoğlu oldu Burcu Eminoğlu 29 yaşında ve asıl uzmanlık alanının pastalar olduğunu her zaman dile getirmiştir. Farlı ve değişik pasta tarifleriyle tanınır. Burcu Eminoğlu  MasterChef Türkiye yarışmasında 3. oldu ve yarışmaya yarı finalde veda etti.