Koca Koca Yalanlar Nerede Çekiliyor? Dizi Setine Nasıl Gidilir?


Güncelleme: 22 Mayıs 2018 : 11:47
2

Ekranlara yeni bir soluk getirmeye hazırlanan Kanal D, yeni dizi projesinin ismini açıkladı. Koca Koca Yalanlar isimli dizinin hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Peki dizinin çekimleri nerede yapılacak? Koca Koca Yalanlar nerede çekiliyor, dizi setine nasıl gidilir? Tüm merak edilenleri sizler için paylaştık.

Yeni başlayan dizilerin çekildiği mekanlar izleyiciler için her zaman merak konusu olmuştur. Limon Film tarafından Kanal D için özel olarak hazırlanan Koca Koca Yalanlar nerede çekiliyor? Kanal D ne yazık ki 2018 yılını en talihsiz geçiren kanal oldu. Yayınlandığı diziler  seyirci çekmekte zorlanınca kısa sürede final yaparak ekranlara veda etti. Şimdi son hamlesi Limon film tarafından hazırlanan Koca Koca Yalanlar’nde.


Koca Koca Yalanlar Koca Koca Yalanlar Oyuncu Kadrosu ve Konusu


Hazırlıkları tüm hızıyla devam eden dizinin kadrosu sır gibi saklanıyor. Çekimlerin gerçekleşmesi için mekan analizi ve araştırılması yapıldı. Tüm cast ekibi tamamlanır tamamlanmaz çekimler start alacak. Zengin ve varlıklı insanların etrafında geçen bir dizi olduğunu düşündüğümüz Koca Koca Yalanlar diğer pek çok dizide olduğu gibi İstanbul’da çekilecek.

İlk etap çekimleri İstanbul’da başlayacak. İstanbul’un güzide semtlerinde setler kurulacak. Sarıyer ve Fatih semtlerinde dizinin aurasına uygun mekanlar hazırlanacak ve çekimler kısa süre içinde başlayacak. Koca Koca Yalanlar dizisi nerede çekiliyor konusuyla ilgili bilgilerimizi güncellememize yardımcı olacak düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

Osman Taşçı’nın yönetmen koltuğunda yer aldığı ve Limon Film sayısız başarılı diziye imza atan bir yapım şirketinden çıkan Koca Koca Yalanlar İstanbul’da çekilecek. Tam adresi en yakın zamanda sizlerle paylaşacağız.

Comments are closed.