Klavye Delikanlıları Seyran Kimdir? Sevgilisi-Gerçek Adı


Güncelleme: 12 Eylül 2017 : 00:01
0

Klavye Delikanlıları dizisi ilginç kurgusu ve sağlam oyuncu kadrosu ile ekranlara gelecek olan dizi şimdiden ilgi çekici olmaya başladı. Dizide Seyran karakteri en dikkat çekici karakterlerden birisidir. Seyran karakteri kim? Sevgilisi, oynadığı diziler.

Dizide Seyran karakteri güzelliği ve zekası sayesinde bir dolandırıcılık abidesi olan Seyran da ekibe katılır. Özellikle zengin insanları kredi kartları üzerinden dolandırmayı hedefleyen ekibimizi uzun soluklu, bol maceralı ve aşırı komik bir yolculuk bekliyordur.

Seyran karakterini canlandıran oyuncu Vildan Atasever‘dir. 1981 dizi ve sinema oyuncusudur. 36 yaşında olan oyuncu Bursa doğumludur. 162 cm boyunda olan güzel oyuncu Tylan Kılınç ve İsmail Hacıoğlu ile evlenmiş ve boşanmıştır.

Altın Portakal  En İyi Kadın Oyuncu Ödülünü almıştır. Muhteşem Yüzyıl, Yaz’ın Öyküsü, İki Genç Kız, Osmanlı Tokadı, Kadın İstese gibi yapımlarda rol almıştır.

Klavye Delikanlıları Seyran (Vildan Atasever) Resimleri

Dizinin konusu ise kısaca şu şekildedir; Bayram ve Kerem küçük yaşlardan itibaren insanlarla çok fazla diyalog kuramadıkları için asosyal olmuş ve bütün vaktini bilgisayarda geçiren iki yakın arkadaştır. İnsanların yüzlerine söyleyemediklerini bilgisayar vasıtasıyla dile getirip bir de üstüne para kazanıyorlardır. Yani kısaca “TROL” olmuşlar. Bayram’ın kuzeni ve bizimkilerin tam tersi bir karakter olan Kuzen Volki Amerika’dan dönmüştür. Dijital dolandırıcılık yapmak için takım kuruyordur.

Bayram ve Kerem’i peşinden sürükleyerek yeni nesil bir dolandırıcılık şebekesinin içine sokar. Takımda bir eksik kalmıştır; Seyran. Güzelliği ve zekası sayesinde bir dolandırıcılık abidesi olan Seyran da ekibe katılır. Özellikle zengin insanları kredi kartları üzerinden dolandırmayı hedefleyen ekibimizi uzun soluklu, bol maceralı ve aşırı komik bir yolculuk bekliyordur.

Klavye Delikanlıları Vildan Atasever (Seyran) Videosu

https://www.youtube.com/watch?v=3FsX79bY7Xw