Kızım Dizisi 15.Bölüm Fragmanında Neler Olacak?


Güncelleme: 25 Aralık 2018 : 15:58
0

Kızım 15.Bölüm Fragmanda Asu’ya Ne Oldu!

Her Cuma günü izleyicisini ekrana kilitleyen Tv8’in ilgi ile takip edilen Kızım dizisinin 15. bölüm fragmanı yayınlandı. Cuma günü ekrana 15.bölümüyle gelecek olan Kızım dizisi izleyenleri heyecanla cuma gününü bekliyor.Yayınlandığı günde reytinglerde zirveye oynayan dizi her Cuma akşamı izleyenleri gözyaşlarına boğuyor. Duygusal anların yoğun olduğu dram dizisi 15. Bölümü ile de takipçilerine duygu şöleni yaşatacak gibi görünüyor. Asu ile Cemal’in palanlarının tıkır tıkır işlemesi  Demir’i zor durumda bırakıyor. Candan’ın Cemal’e inanması ise Demir’i hayatını gittikçe zorlamaktadır. Peki, Asu’nun değişimi bir oyun mu? Yoksa Asu içinden geldiği için mi Öyküye iyi davranıyor. Öykü, Asu’yu sevecek mi?Tüm bunlar ve daha fazlası için Cuma günü saat 20.00 de Tv8 ekranlarında olacak.

 

Kızım Dizisi 15.Bölüm Fragman Analizi

Kızım dizisi 15.bölüm fragmanında Asu’nun Öyküye karşı davranışları gözlerden kaçamadı! Asu artık Öykü’nün annesi gibi kendini hissediyor. Asu, Öykünün ona anne demesini istiyor. Asu Öyküyle anne kız gibi olmak istiyor. Öykü, Asu’ya eskisi gibi kötü davranmasa da Asu’ya anne demiyor. Mertcan Öykü ile Demir’in evine misafirliğe gelir. Demir’in Öyküyü Mertcan dan kıskandığı gözlerden kaçmadı.

Kızım Dizisi  Konusu

Öykü sekiz yaşında, yaşıtlarından farklı olarak algısı çok açık olan, empati duygusu gelişkin ve çok akıllı bir kızdır. Doğduğundan beri birlikte yaşadığı teyzesi onu terk edince, daha önce hiç görmediği babası Demir’i bulmak zorunda kalır. Hayatında sorumluluk almamış, yetimhanede büyümüş bir dolandırıcı olan Demir, Öykü’nün onu bulmaya geldiği gün tutuklanır. Demir, kızına bakması şartıyla mahkeme tarafından salınır ancak o gün tanıştığı Öyküyle yaşamayı  hiç istememektedir. Demir ve ortağı Uğur bir yandan Öykü’den kurtulmaya çalışırken, bir yandan da büyük bir vurgun yapma planı içindedirler. Bu büyük vurgunun hedefinde olan Candan ise sakin görünen hayatında geçmişin büyük acılarını gizlemektedir. Tüm bu tesadüflerle hayatın bir araya getireceği insanların hiçbirinin bilmediği ise Öykü’nün büyük bir sırrı saklandığıdır. Öykü bu sırrı ile mücadele etmeye çalışacaktır.Küçük yaşta bir kızın hayatını anlatan kızım dizisi kısa sürede büyük bir ilgi gördü.

Oyuncular

Buğra Gülsoy
Leyla Lydia Tuğutlu
Beren Gökyıldız
Serhat Teoman
Tugay Mercan