Kısmetse Olur 1 Mayıs 2017 Pazartesi Olacak mı Yayınlanacak mı?


Güncelleme: 1 Mayıs 2017 : 00:14
8

Kanal D de ekrana gelen Kısmetse Olur 1 Mayıs 2017 Pazartesi günü varmı yok mu Olacak mı Yayınlanacak mı? gibi sorulara şimdiden yanıt vermek istedik. Son yayınlanan Khk ile evlilik programlarının yayından kaldırılması sonrasında yapımcı twitlerle duyuru yapmıştı.

Merak edilen husus ise cumartesi ve pazar günü yayınlanmayan yapımın pazartesi günü olup olmayacağı. Programın yapımcısı Haluk Şirin son attığı twit ile pazartesi günü programın yayınlanabileceğini duyurdu. Kanal D de program akışında görünen program acaba olacak mı olmayacak mı?

Eğer Kısmetse Olur 1 mayısta yayınlanırsa bu yasağı delmek olur mu? Yoksa bir kanun açığı bulup ne olursa olsun Kanal D sitesinde yazdığı gibi Kısmetse Oluru yayınlayacak mı? Merak edilen bu sorunun cevabını yazın 12.45 de kanal d ekranlarında görmüş olacağız.

Sizce Olağanüstü halde çıkarılan bu Khk ile programların yasaklanması doğru mu?  Yada genel manası ile evlendirme programlarının yayınlanmasını doğru buluyor musunuz? Yasaklamakta haklı mı devlet? Yorum ve görüşlerinizi aşağı bekliyoruz..

8 YORUMLAR

    • Yarın kesinleşecek Fatoş, bakalım bitecek mi yoksa 1 mayısta devam edecekmi göreceğiz..

Comments are closed.