Keşke Hiç Büyümeseydik Erken Final mi Yapacak? Bitecek mi?


Güncelleme: 10 Ekim 2018 : 09:36
9

Show TV ekranlarının aile ve dram tarzı dizisi Keşke Hiç Büyümeseydik ilk ayı geride bıraktı. Yapımcı Birol Güven ve yönetmen koltuğunda ki Mustafa Uğur Yağcıoğlu ile senarist Birol Güven, Murat Aras ve Eray Yasin Işık’in kaleminden çıkan senaryo ile ekranlara gelen Keşke Hiç Büyümeseydik beklediği ilgiyi bulamadı.Keşke Hiç Büyümeseydik erken final mi yapacak erken mi bitecek gibi sorular gündeme geldi.

Ege Aydan, Burcu Kara, Açelya Akkoyun ,Murat Kılıç, Deniz Celiloğlu gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi pazar günü yayın akışı içerisinde girdi. 4-5 bölüm sonrasında yeni başlayan diziler ile birlikte Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinin akıbeti de yavaş yavaş belli olmaya başladı.

Pazar günü TRT 1 ekranlarında yaz sezonu dizisi olarak başlayan, Alp Navruz, Alina Boz, Dolunay Soysert, Hüseyin Avni Danyal, Cemre Gümeli gibi isimlerin yer aldığı Elimi Bırakma dizisi reytinglerde üst sıralarda kendini gösterdi. Hal böyle olunca Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi bir adım geriledi. Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi gün seçiminin yanlışlığı mı dersiniz, senaryonun beğenilmemesi dersiniz, yoksa oyuncu kadrosundaki seçimin yanlışlığı mı dersiniz bilemem ama dizinin erken final yapacağı konuşulanlar arasında.

[kirmizitext]Keşke Hiç Büyümeseydik Nerede Çekiliyor? Dizi Seti Nerede?[/kirmizitext]

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi çocukluk anılarını, gençlik bunalımlarını, kavgalarını, aşklarını yıllar sonra yaşadıkları yere gelerek babalarının ölünün arkasından yaşadıklarını anlatan bir dizi. 2018 yılının eylül ayının ilk haftası ekranlara merhaba diyen Keşke Hiç Büyümeseydik kısa süre sonra sektöre veda edeceğe benziyor.

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisini sevenler kendine yakın hissedenler senaryosunu ilgi çekici bulanlar dizinin final yapmasını istemiyor. Fakat bunlar azınlıkta olduğu için sesleri duyulmuyor. Şayet siz de böyle düşünüyorsanız dizinin erken final kararına tepki göstermek için sesinizi buradan duyurabilirsiniz. Keşke Hiç Büyümeseydik final yapmasın diyorsanız yorum kısmına bu isteğinizi yazabilir ve bu sayfayı facebook ve twitter gibi sosyal medya plaformlarında paylaşabilirsiniz.

K[pembetext]eşke Hiç Büyümeseydik Nerede Çekiliyor? Dizi Seti Nerede?[/pembetext]

9 YORUMLAR

  1. insallah final yapmaz ben severek izliyordum. suan gundemde olup izlenen bir cok diziden kat ve kat daha anlamli ve guzel… icten samimi ??? nolur final yapmasinnn..

Bu Konuda Ne Düşünüyorsun?

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz