Kardeş Çocukları Ne Zaman Başlayacak? Hangi Gün Yayınlanacak?


Güncelleme: 24 Aralık 2018 : 22:37
0
Kardeş Çocukları Ne Zaman Başlıyor?

Star TV ekranlarının yeni ve iddialı dizilerinden biri olan Kardeş Çocukları, iddialı kadrosu ve tanıtımlarıyla bir hayli dikkat çekiyor. Dram türünde bir dizi olacak olan Kardeş Çocukları konusuyla da genel seyirciyi ekrana bağlayacağa benziyor.

Peki dizinin kadrosunda hangi isimler var? Dizinin yönetmen ve senarist koltuğunda kimler var? Dizi hangi gün ve ne zaman başlayacak? Detaylar haberimizde…

Kardeş Çocukları Oyuncuları Kimler?

Dizinin oyuncu kadrosunun oldukça zengin ve sağlam oyuncular olduğunu haberimizin başında söylemiştik. Oyunculara baktığımızda sırasıyla Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Furkan Andıç, Murat Daltaban, Afra Saraçoğlu, Alara Turan, Batuhan Ekşi, Evrim Doğan ve Nilay Erdönmez gibi isimler olacak. Hangi karakterlere hayat vereceklerini de kısaca ekleyelim…

Mehmet Aslantuğ (Yıldırım)

Ayça Bingöl (Ümran)

Nur Fettahoğlu (Umay)

Furkan Andıç (Volkan)

Afra Saraçoğlu (Hayat)

Alara Turan (Hayal)

Batuhan Ekşi (Onur)

Kısaca karakter isimlerine de yer verdik haberimizde. Şimdi de dizinin genel künyesine göz gezdirelim…

Kardeş Çocukları Künye!

Dizinin yapımcılığını üstlenen şirket Gold Film olacak. Dizinin Star TV’de ekrana geleceğini söylemiştik zaten. Senaryosunu Sırma Yanık üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise Faruk Teber oturacak.

Kardeş Çocukları Ne Zaman Başlayacak? Hangi Gün Yayınlanacak?

Fragmanıyla merak uyandıran dizinin Ocak ayı içerisinde yayın hayatına başlayacağını söyleyebiliriz. Net bir tarih henüz belli olmasa da diziyle ilgili elimize gelen bilgilere göre dizi Salı günü ekranlarda yer alacak ve Kadın dizisi ile Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın rakibi olacak.

Dizinin afişi de yayınlandı ve onu da sizler için haber başlık fotoğrafımız olarak paylaştık. Şimdiden iyi okumalar.