Kanal D 2018 Yılbaşı Akşamı Programı


Güncelleme: 24 Aralık 2017 : 21:30
0

Yılbaşı gecesini evde geçirmek isteyenler için bütün kanallar birbirinden güzel ve eğlenceli programlarını ekrana getirmek için hazırlanıyor. Her sene  yılbaşı gecesine damga vuran Kanal D bu yıl yine en çok tercih edilen kanal olacak. 2017’nin son gecesi 2018’in ilk dakikalarına hem gülerek hem eğlenerek girmek isteyenler için Kanal D müthiş bir program hazırladı. Seyfi Dursunoğlu‘nun sunumuyla birbirinden ünlü sanatçılar en güzel şarkılarıyla izleyenlere keyifli dakikalar yaşatacak.


2018 Show Tv Yılbaşı Programı. Hangi Ünlüler Var?


31 Aralık Pazar 2017-1 Ocak Pazartesi 2018 yılbaşı gecesi Seyfi Dursunoğlu’nun renkli sunumuyla birbirinden ünlü sanatçılar ekrana gelecek. Dev bir prodüksiyon için en ince detaylar özenle hazırlanıyor. Türk popunun ünlü isimleri sevilen şarkılarını seslendirecek. Şimdilik hangi isimlerin yılbaşı gecesi Kanal D ekranlarında boy göstereceğini bilmiyoruz. Fakat kısa süre içinde hem isimlerini hemde performanslarını sizlerle paylaşacağız.

Yılbaşı gecesi 31 Aralık pazar akşamı Çocuklar Duymasın yeni bölümü yayınlanmayacak. Dizinin yeni bölümü 7 Ocak pazar akşamı ekrana gelecek.


Star Tv 2018 Yılbaşı Aksamı Programı 


Yılbaşı günü ana haber bültenine kadar normal yayın akışını sürdürecek olan kanal D’nin yılbaşı eğlenceleri ana haber bülteninden sonra başlayacak. Ana Haber bülteninin hemen ardından Huysuz Virjin olarak hafızalara kazınan ünlü komedyen Seyfi Dursunoğlu ile eğlenceli saatler tüm hızıyla başlayacak.