İmparatoriçe Ki’de Sunyang Kimdir?


Güncelleme: 27 Kasım 2018 : 23:32
0

Trt 1’de yayınlanan kore dizisi İmparatoriçe Ki’nin oyuncuları kimdir, nerelidir,yaşları kaçtır vs. Merak ediliyor. Bizde bu yazıda tamda bi zihinlerde oluşan ve merak üstüne merak yaratan sorulara cevaplar vermeyi uygun gördük. Dizide Sungyang olarak bilinen oyuncuyu analiz yapacağız. Bakalım Sungyang gerçekte kaç yaşında,mesleği ne,nerelidir vs.

Sungyang dizide erkek kılığına girmiş ve imparatoriçeliğe kadar olan yükselişini anlatan bir kadının inişli çıkışlı hayatını anlatır. Sungyang sevdiklerinin ve ülkesinin intikamını alabilmek için mücadele ediyor dizide. Her ne kadar erkek kılığına girmiş olsa da oldukça güzel bir kadındır Sungyang. Dizi boyunca aşkları, hüzünleri, maceraları, intikam istekleri yer alacak. Hep beraber izleyip Sungyang neler yapacak göreceğiz.

Peki gerçek hayatta Sungyang kimdir,yaşı kaçtır,nerelidir,bekar mıdır, evli midir,çocukları var mıdır, gerçek mesleği nedir,zevkleri nedir? Başarılı oyuncunun gerçek adı tam olarak Jeon Hae-rim Ha ji-Won’dur. Ha ji-Won’un yaşı 40’tır. Doğum tarihi 28 Haziran  1978’dir. Güney Kore Seul’de doğmuştur. Boyu 1.65 cm’dir. Kilosu 46’dır. Burcu ise Yengeç’tir. Güzelliği ve başarılı oluşu ile hem hayran hem de takdir toplayan Ha ji-Won İmparatoriçe Ki dizisi ile tanınmış ve çok fazla sevilmiştir. İmparatoriçe Ki dizisinde parlamış ve daha bir çok kore yayın ve yapımında rol almıştır. Ha ji-Won’un tarzı ve stili de çok beğeni toplamaktadır. Hatta Kore’de 2016 senesinde stil ikonu seçilmiştir. Güzel oyuncu Ha ji-Won’un Jun Tae-Soo ismindeki kardeşi de Kore de tanınmış ve tıpkı Ha ji-Won gibi dünyaca ün salmış  bir  oyuncu olarak tanınır. Ha ji-Won’un tarzı da kore de çok popülerdir. Dankook Üniversitesi Tiyatro ve Sinema bölümü mezunudur. Kan grubunu merak eden varsa kan gurubu  A’dır. 2013 yılında Imparatoriçe Ki dizisi ile Büyük Ödül’ü kazandı. Mesleği oyunculuk ve şarkıcılıktır.

Evli değildir ve bekârdır ayrıca  Ha ji-Won’un bilinen  bir sevgilisi de yoktur. Dinî inancı Katolik Hıristiyanlık’tır. Bir çok projede en iyi kadın oyuncu ödülüne layık görülmüştür. Hobileri arasında dans etmek ve yüzmek vardır. Kore’de bir çok dizi ve filmde oynamıştır. Bizim ülkemizde ise biz onu İmparatoriçe Ki dizisinin trt 1 de yayınlanması ile tanıdık.