İlk Buluşma Nerede Çekiliyor? İlk Buluşma Hangi Kafelerde Çekiliyor?


Güncelleme: 9 Mayıs 2017 : 21:07
21

Fox Tv’nin yeni şaka programı İlk buluşma nerede çekiliyor? İlk Buluşmanın çekildiği kafeler hangi semtte? Sinan Çalışkanoğlu ve Şinasi Yurtsever’in hazırlayıp sunduğu İlk Buluşma yayın hayatına başlarken programda kullanılan mekanlar da merak konusu oldu. Sinan Çalışkanoğlu ve Şinasi Yurtsever’in eğlenceli sunumu ile renklenen program bir şaka programı formatı taşıyor. Bir dönemler Kanal D ekranlarında yayınlanan ve çok sevilen Şanslı Masa programı gibi bir kafeye giden insanların başına talih kuşu konacak.

İlk Buluşma programında henüz bir para ödülü olup olmadığı belli olmazken sunucular masada oturan çifte birbirinden eğlenceli ve değişik şeyler yaptıracak. Çiftlerden birinin kulağına takılan gizli kulaklık sayesinde kulis ile iletilişimi sağlanmış olacak.

İlk Buluşma programı İstanbul’da çekilmeye başlandı. İstanbul’un hem Anadolu hem de Avrupa yakasındaki özellikle lüks kafelerde program için set ortamı kurulacak. Program, beklediği reytingleri bulabilirse İstanbul dışında da çekim yapılabilecek. Ancak öncelik, İstanbul ili olacak.

İstanbul’un Nişantaşı, Karaköy, Bağdat Caddesi gibi lükslüğüyle tanınan yerlerinde çekimler tamamlanacak. Kafeler tanınmaya başladığında ise başka bir çekim yeri ayarlanacak gibi görünüyor. Çünkü set ortamının öğrenilmesiyle beraber mekanı ziyaret etmek isteyen seyirciden çekinen yapımcılar set ortamlarını gizli tutmaya çalışıyor.

21 YORUMLAR

  1. ıstanbul anadolu yakasinda yeni evlendiğim eşime kötü bu bu yapmak istiyorum buraya da beklerim

  2. İstanbul’la beklerim orda nisanlima unutulmayacak bir şaka yapmamızı istiyorum ???

  3. Ankara’ya da gelmenizi bekliyorum. Nişanlıma şaka bende yapmak istiyorum ☺️??

  4. Artık Türkiye yı dolaşacaklar inşallah ankakaya da gelirler. Güzel bir il ve gelirlerse çok mutlu olurum . sunucuları çok seviyorum . sinan çalışkanoğlu ve şinasi yurtsever çok iyiler.

  5. Antalya ya güneşin portakalın kentine bekliyoruz.eğer isterseniz Timezone cafemiz de hizmet verebilirsiniz. İletişim için Cep:05302223605

  6. Bence en cok Rize de sarar valla sive falan bi de asabiyizdir bekleriz yani sayin yetkililer buyurun gelin burada cekin derim aceblyip izlenir reytingleri tavan ettirmeye varmisiniz ? ??☺

Comments are closed.