İlk Buluşma Program Sunucuları Kim?


Güncelleme: 9 Mayıs 2017 : 21:01
3

Fox tv ekranlarında ilk tanıtım fragmanı yayınlanan İlk Buluşma programının sunucuları merak ediliyor.Eğlence programı olarak ekranlara gelen İlk Buluşma sunumunu ise Sinan Çalışkanoğlu ve Şinasi Yurtsever yapması planlanıyor.Peki İlk Buluşma Sinan Çalışkanoğlu ve Şinasi Yurtsever kimdir?

Sinan Çalışkanoğlu 1978 İstanbul doğumludur. Sinema tiyatro dizi ve reklam oyuncusu olan yetenekli sunucu Akademi İstanbul tiyatro bölümünü bitirmiştir.birçok yapımda rol alan usta oyuncu son olarak Selena’da Hades Doktorlar adlı dizide ise Fikret Eralp karakterine can verdi.

İkiliden bir diğeri ise Şinasi Yurtseverdir.Yurtsever 1977 Malatya doğumludur.Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Oyunculuk bölümü mezunu olan Şinasi Yurtsever Çalgı Çengi diziyle büyük bir kitle tarafından tanınmıştır.

İlk Buluşma Yarışmasının sunucularını siz nasıl buldunuz?Sizce Sinan Çalışkanoğlu ve Şinasi Yurtsever bu program için uygun sunucular mı yoksa sizin düşündüğünüz farklı bir isim var mı? Düşüncelerinizi ve fikirklerinizi bizimle yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

İlk Buluşma Tanıtım Fragmanı İzle

3 YORUMLAR

Comments are closed.