İkimizin Yerine Dizisi 76.Bölüm 22 Kasım 2018


Güncelleme: 22 Kasım 2018 : 08:41
0

Kanal 7 ekranlarında oldukça sevilen hint dizilerinden biri olan “Ikimizin yerine” dizisinde bugün ne olacak?

Bu dizi de ne anlatılıyor? Bu dizi küçücük bir yaşta evlendirilen ve evlilik kavramı  nedir bilmeyen bir genç kızın acı ile yoğrulan hayatını anlatır.  Bu genç kız Anandi ismindedir. Kocası ise  Jagdish ismindedir. Anandi ilk başta evlendiği kocasını sevmez ancak zaman geçtikçe ona aşık olur. Kocası ise onu sevmiyor çünkü kocası başkasını seviyor. O sevdiği kadın ise Gauri ismindedir. Kocası Anandi ile boşanıp  gidip Gauri ile evlenir. Ancak  Jagdish’in ailesi bu evliliğe onay vermiyor  ve Gauri ‘yi kabullenmiyor .Gauri ise onu kabul etmeyen  bu aileye gittikçe kin, nefret  ve öfke besleyip büyütüyor. Jahdish daha sonra  pişman  oluyor. Anandi ile yeniden barışmak  istiyor. Ama kalbi kırık  ve  mutsuz  olan Anandi Jahdish  ondan boşandıktan sonra yeni  biri  ile tanışıyor.Shivraj Shekhar ile birliktedir Anandi. Bu yüzdende Jahdish’in işi çok zordur.

Merak edenler için aşağıda fragman özetleri yer alıyor.Anandi Sughna ve Şiyam ‘ın gitmeden önce yemeğe davet edilmemesine üzülür  .  Daha sonra veda etmek için evde yemeğe  davet edilir. Herkes hem mutlu hemde üzgündür. Sonunda Kazan  hastaneden çıkarılır. Tüm  bu süreçte yanlarında olan Mahsvir aslında  arkalarından kuyularını kazıyor, sinsi planlar yapıyor  ve tabi  işbirlikçisi de Madan’dır . Bakalım  bugünkü yeni bölümde  bu işbirlikleri gün yüzüne  çıkacak mı? Yoksa  bu ortaya çıkmayacak mı? Mahavir gidip Şiyam’ın babası  ile samimi sahneler yaşar. Şiyam zaten en başından beridir  Mahavir’e güvenmez ve onun sinsi planlar peşinde olduğunu düşünür.  Bu düşüncesi oldukça haklı bir düşüncedir.  Çünkü  Mahavir gerçekten de sinsi emellere sahiptir ve onları hayata geçirmeye  çalışmaktadır.  Babası ile Mahavir’i böyle samimi halde gören  Şiyam Mahavir ‘i evden derhal kovar.Dadisa en başından beridir  Madan ‘a asla güvenmez .Bago Anandi ‘ye artık Dadisa ‘dan bahsetme ve adını  bile anma diye ikazda bulunur.

 Tüm  bu problemler ile boğuştukları sırada Dadisa ‘nın onlara hiç destek olmadığını iddia eder.  Madan’ın ve Mahavir’in gerçek yüzleri ortaya çıkacak mı? Anandi ile  Jagdish barışacak mı?  Dram ve romantik tada sahip bu hint  dizisi  her gün Kanal 7 ekranlarında seyircileri ile buluşuyor.