İkimizin Yerine (Balika Vadhu) 108.Bölümün de Neler Yaşandı?


Güncelleme: 25 Aralık 2018 : 13:44
0

Kanal7 ekranlarında hafta içi her gün 16.10 da izleyicisi ile buluşan gündüz kuşağının ilgiyle izlenen Hint dizisi İkimizin Yerine (Balika Vadhu) dizisi 106.bölüm fragmanı ile ekranlara geldi. Çocuk yaşta evlenen genç bir kızın yaşadığı dram dolu hayatı konu alan İKİMİZİN YERİNE (Balika Vadhu) ekranların sevilen dizisi haline geldi. Peki; İKİMİZİN YERİNE dizisinin 106.bölümünde neler olacak?

İkimizin Yerine (Balika Vadhu) 108.Bölümün de Neler Yaşandı?

İkimizin Yerine(Balika Vadhu) dizisinde Anandi’nin kazasından sonra bütün aile Anandi’nin iyileşmesi için elinden gelen her şeyi yapıyor. Kaliyani Anansi’ye yaptıklarına çok pişmandır. Anandi de herkese alışmaya ve iyileşmeye çalışmaktır. İkimizin Yerine(Balika Vadhu) dizisinin kadrosuna yeni bir kişi dahil olmuştur. Bu kişi Kaliyani’nin oğullarının çocukluk arkadaşıdır. Bütün aile  gördüğünde çok mutlu olmuştur özellikle de Bayron  çok sevinmiştir. Krishna Bahron’un etrafında dolaşmaya devam etmektedir. Krishna Sumitra ile arkadaş olmaya çalışır. Ama Sumitra’a Krisha’nın kötü planlarından haberi yoktur. Bahron İkimizin Yerine(Balika Vadhu)108.bölümünde Krishna’yı Sumitra sanarak ona sarıldı.Sumitra ikisini gördü.Peki,Sumitra anlayışla karşılayacak mı? Krishna ileri ki bölümlerde Sumitra ile Bahron’un arasını bozacaktır. Peki,Krishna’nın bu planları ne zaman ortaya çıkacak? Kaliani Krishna’nın yaptığı planları öğrene bilecek mi?  İkimizin Yerine(Balika Vadhu) 108.bölümde  anladığımıza göre Kırişna Bayrona aşıktır. İkilinin arasında neler yaşanacak? Bütün soruların cevabını 110.bölümde alacağız. Kanal 7 de saat 14.10 ‘da İkimizin Yerine yeni bölümü yayınlanacaktır.

 İkimizin Yerine (Balika Vadhu) Konusu

İkimizin Yerine dizisi  çocuk yaşlarda evlendirilen Anandi ve Jagdish isimli iki çocuğun hayat hikayesini anlatmaktadır. Anandi  için ailesinden ayrılmak ve başka bir ailenin evine gitmek başlarda çok zor gelir. Yalnız zamanla kocasını ve evine alışır.  Fakat kocası Jagdish onu çocukken oynadığı bir arkadaşı olarak görmektedir ve okuldan Gauri isimli bir kadını sever. Büyüdüklerinde Jagdish sevdiği kadınla evlenmek için Anandiye boşanmak için baskı yapınca Anandi  aşkını kalbine gömer ve kocasından ayrılır. Jagdish kısa bir sürede aşık olduğu Gauri ile evlenir. Fakat zamanla Gauri ‘nin hiç de iyi bir eş olamadığı ortaya çıkar. Jagdish’in ailesi Anandi’yi kaybettiklerine pişman olur. Jagdish’de hatasını anlar ve Anandi’ye geri dönmek ister yalnız Anandi Sivraj isimli bir iş adamıyla sevmeyerek evlenmiştir.