İkimizin Yerine 73. Bölüm fragmanı! İkimizin Yerine 73. Bölüm Özeti


Güncelleme: 19 Kasım 2018 : 02:31
0

Kanal7 ekranlarında hafta içi her gün 16.10 da izleyicisi ile buluşan gündüz kuşağının ilgiyle izlenen Hint dizisi İkimizin Yerine (Balika Vadhu) dizisi 73.bölüm fragmanı ile ekranlara geldi. Çocuk yaşta evlenen genç bir kızın yaşadığı dram dolu hayatı konu alan İKİMİZİN YERİNE (Balika Vadhu) ekranların sevilen dizisi haline geldi. Peki; İKİMİZİN YERİNE dizisinin 73.bölümünde neler olacak?

İKİMİZİN YERİNE 73.BÖLÜM FRAGMANINDA NELER YAŞANDI?

Sughn’a ile Şiyam mabede giderler karşılarına Pratabın annesi çıkar. Pratabın annesini gören Sughna endişe ile Şiyamla beraber mabede doru giderler. Pratabın annesi Sughna’yı Şiyam ile görünce çılgına döner. Çünkü pratabın ölümünden Sughnayı suçluyorlardır. Oğlunun ölümünden sonra Sughna’nın hamile olduğunu duyan aile Sughna’yı suçlamış ve bebeği kabul etmemiştir. Sughnaya hakaret etmeye başlar ve hamileliliği için Pratab’ı suçladı der. Bu hakaretlere dayanamayan Şiyam,Sughnayı savunmaya çalışır.Fakat Pratabın ailesinin adamları Şiyam’a saldırırlar. Şiyam’ı o halde gören Sughna’nın başı döner ve mabedin merdivenlerinden yuvarlanarak düşer. Onu gören Şiyam Sughnayı kurtarmaya çalışır. Ama adamlar Şiyam’ın kafasına demir sopa ile vurdular. Şiyam kendini kontrol edemez ve yere düşer. Şiyam ağır bir şekilde yaralanır ve Sughna’ya yardım edemez. Şimdi akıllarda kalan tek soru Sughna’nın bebeğine ne olacak? Bu sorunun cevabını yarın hep birlikte öğreneceğiz.

İkimizin Yerine (Balika Vadhu) Konusu

 İkimizin Yerine dizisi  çocuk yaşlarda evlendirilen Anandi ve Jagdish isimli iki çocuğun hayat hikayesini anlatmaktadır. Anandi  için ailesinden ayrılmak ve başka bir ailenin evine gitmek başlarda çok zor gelir. Yalnız zamanla kocasını ve evine alışır.  Fakat kocası Jagdish onu çocukken oynadığı bir arkadaşı olarak görmektedir ve okuldan Gauri isimli bir kadını sever.Büyüdüklerinde Jagdish sevdiği kadınla evlenmek için Anandiye boşanmak için baskı yapınca Anandi  aşkını kalbine gömer ve kocasından ayrılır. Jagdish kısa bir sürede aşık olduğu Gauri ile evlenir. Fakat zamanla Gauri ‘nin hiç de iyi bir eş olamadığı ortaya çıkar. Jagdish’in ailesi Anandi’yi kaybettiklerine pişman olur. Jagdish’de hatasını anlar ve Anandi’ye geri dönmek ister yalnız Anandi Sivraj isimli bir iş adamıyla sevmeyerek evlenmiştir.