İçerde’nin Sarp’ı, Çağatay Ulusoy, Gerçekten Çukur Dizisine Gelecek mi?


Güncelleme: 12 Aralık 2017 : 10:10
2

Evet, bir furyadır dolanıyor. [kirmizitext]Çağatay Ulusoy Çukur dizisinde gelecek. Cumali olarak Çukur dizisine gelecek olan oyuncu Çağatay Ulusoy olacak[/kirmizitext]. Yada bir diğer söylenti, [kirmizitext]Sena’nın abisi olarak Çağatay Ulusoy diziye dahil olacak[/kirmizitext] vs. Peki bunlar ne kadar doğru? Gerçekten Çağatay Ulusoy (Sarp) Çukur dizisine mi girecek? Yoksa bunlar tamamiyle yalan haber mi? İçin gerçek yüzü ne? Sizler için bu durumu araştırdık. Öncelikle lafı dolandırmadan şunu ifade etmekte yarar var, Çağatay Ulusoy bir başrol oyuncudur. Zaten Çukur dizisinde 2 tane başrol var, bir 3. Başrol oyuncusu diziye girer mi? Gelin bu konuyu birlikte analiz edelim.

Öncelikle Yamaç ve Sena dizinin ana karakterleri ve dolayısıyla başrol oyuncularıdır. Başrol demek, dizinin her bölümünde kamera karşısında olan ve dizisinin hikayesinde ana karakter olan demektir. Peki Çağatay Ulusoy Çukur’a gelse sizce yan karakter mi oynar yoksa ana karakter mi oynar? Elbette başrol dediğinizi duyuyorum. Peki Çağatay Ulusoy’a yakıştırılan roller neler? İdris!’in oğlu Cumali veya Sena’nın abisi. Bu iki karakterde yan karakterdir. Dizide sürekli olacak, her bölümde izleyebileceğimiz karakterler değildir. Peki sonuç ne? Sonuç şu arkadaşlar; Çağatay Ulusoy’un diziye dahil olacağı yönünde tüm haberler safsatadır. Gerçeği yansıtmamaktadır. Peki Çağatay Ulusoy şuan da nerede? Ne yapıyor?

Yakışıklı ve başarılı oyuncuyu az biraz yakından takip eden birisi Çağatay Ulusoy’un şuanda Amerika’da olduğunu bilir. Çağatay Ulusoy şuanda Amerika’da hem dilini geliştirmek hem de oyunculukla ilgili bazı eğitimler almaktadır. Sosyal medya hesabından  paylaştığı resimlerle hayranlarını an be an haberdar eden yakışıklı oyuncunun yine Karakalem isimli bir dizide başrol oynayacağı dedikodularıda dolaşıyor.

“Çağatay Ulusoy Yeni Bir Projeyle Geliyor: #Netflix’de Yayınlanacak Olan #Karakalem Dizisinin Başrolünü @cagatayulusoy Üstleneceği Ortaya Çıktı” haberini sosyal medyadan sıklıkla okuyabilirsiniz. Sonuç ne mi? Herkes gibi bizde isteriz başarılı oyuncuyu Çukur dizisinde görmeyi ancak böyle bir şey ne yazık ki doğru değil. Çağatay Ulusoy şuan da Amerika’da. Hem eğitim hem de tatil amaçlı orada bulunmakta. Yeni proje tekliflerini değerlendirme aşamasında.  Yeni projesi ile ilgili bilgileri aşağıdaki bağlantıdan takip edebilirsiniz.


İçerde Dizisi Çağatay Ulusoy’un (Sarp) Yeni Projesi Nedir? 2018 de Hangi Dizide Rol Alacak<<<tıkla


Comments are closed.