Güldür Güldür Show Neden Kanal Değiştirdi? Hangi Kanala Geçti

Her program için birçok haberin ortaya atıldı günümüz televizyon programları için en son gelen Güldür Güldür Show’un transfer haberi oldu. Güldür Güldür Show artık Show TV’de olmayacak. Yeni dönem için kolları sıvayan Güldür Güldür Show güçlü kadrosuyla artık TV8 de yer alacak.

Oyuncular aileden aşka, şöhretten teknolojiye, futboldan arkadaşlığa kadar birçok konuyu kendi mizah anlayışları ile farklı yaklaşım ve çözümleri ile seyirci karşısına çıkaran eğlenceli bir program. Ali Sunal’ın sunumuyla ekranlara gelen Show TV’nin vazgeçilmez programları arasında olan Güldür Güldür Show yediden yetmişe herkesin beğenisini kazandı.

Peki Güldür Güldür Show, Show TV’de iken neden kanal değiştirdi? İzleyici kitlesini belli bir oranda oluşturan Güldür Güldür Show şimdi kanal değiştirmesinin sebebi ne?

Güldür Güldür Show İrem Sak Neden Yok? Neden Ayrıldı?

Posta gazetesi Mesut Yar daha önce bir haberinde Güldür Güldür Show’un artık bittiğini ve yayınlanmayacağını yazmıştı. Hemen akabinde Ali Sunal sosyal medyadan açıklama yapınca yine Mesut Yar bir yazısında Güldür Güldür Show’un Ocak 2019’a kadar ara verildiğini tekrar başlayacağını söyledi. Şimdi ise Güldür Güldür Show’un tv8’e transfer olduğunu köşesine taşıdı.

Peki Güldür Güldür Show TV8 e neden transfer oldu? Ocak ayında başlayacak dediği fakat bunu da düzelterek Güldür Güldür Show’un yeni dönemde Ekim ayında izleyici ile buluşacağını hatta ve hatta kadrosunda değişiklik yapacağını duyurdu.

Çok Yaşa, Benimle Oynama, Günaydın Doktor, Gel Konuşalım, Emre Dorman ile Aklımdaki Sorular, Magazin 8 gibi programlara Güldür Güldür Show’uda ekleyen TV8, Ali Sunal ve ekibindeki Alper Ku,l Doğa Rutkay, Onur Buldu, Aylin Kontente, Onur Atilla, Meltem Yılmazkaya, Burak Topaloğlu, Uğur Bilgin, Özgün Aydın gibi isimlere yenilerini de ekleyerek reyting yarışana girecek.

Güldür Güldür Show TV8 ekranlarında aradığı izleyici kitlesine ulaşabilecek mi? Sizce Show Tv de olması daha mı iyi olurdu

Eşofmanlı Şevket Hoca(Çağlar Çorumlu) Güldür Güldür Show’da Neden Yok? Neden Ayrıldı? Geri Gelecek mi?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 10 Ağustos 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Güldür Güldür Show Neden Kanal Değiştirdi? Hangi Kanala Geçti (1 Yorum)