Fox Fatih Portakal 27 Nisan Neden Yok? Neden Haber Sunmadı?

Fox Tv’nin en çok izlenen ve dinlenen haber spikeri Fatih Portakal 27 nisan cuma neden haber sunmadı? Fox  Fatih Portakal 27 nisan neden yok? Milyonlar tarafından haber saatinin en çok izlenen ve beklenen sunucusu Fatih Portakal’ın haber sunmaması izleyenleri şaşırttı. İşte detaylar…

Reytinglerde dahi en çok izlenen ilk 10 program içerisinde yer alan ve geniş bir kitle tarafından izlenen Fatih Portakal’ın 27 nisan cuma neden haber saatinde olmadığı ve sunmadığı herkes tarafından merak edildi. Hafta içi her gün rutin olarak görevinin başında olan başarılı sunucunun yokluğu herkesi hayal kırıklığına uğrattı.

Fatih Portakal’ın resmi instagram hesabından yayın saatinden kısa bir süre önce paylaştığı fotoğraf herhangi bir sağlık problemi olmadığını gösteriyor.Peki Fox Fatih Portakal 27 nisan cuma neden haber sunmadı?

Fatih Portakal’ın neden 27 nisan cuma neden haber sunmadığı çok geçmeden anlaşıldı. 1 Mayıs salı resmi tatil nedeniyle haber bültenini sunmayacak olan Fatih Portakal tatile bugünden ayrıldığını açıkladı. Fatih Portakal 27 Nisan ve 2 Mayıs arasında tatil yapmaya karar verdiği için pazartesi ve salı akşamları da ana haber bültenini sunmayacak.

Fatih Portakal kısa bir tatilin ardından Fox Tv ekranlarında aynı saatinde Fox Ana Haber bültenini sunmaya devam edecek.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 27 Nisan 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Fox Fatih Portakal 27 Nisan Neden Yok? Neden Haber Sunmadı? (6 Yorum)

  1. bu ne fırsatçı haberçılık, kişilerin üzerinden prim derdindesiniz..bari nedenini açıklasaydınız…