Eşofmanlı Şevket Hoca(Çağlar Çorumlu) Güldür Güldür Show’da Neden Yok? Neden Ayrıldı? Geri Gelecek mi?


Güncelleme: 11 Ekim 2017 : 21:38
3

Güldür Güldür Show’un efsane tiplemesi Eşofmanlı Şefket Hoca’nın bu sezon olmaması çok tepki aldı. Eşofmanlı Şevket Hoca tiplemesini canlandıran Çağlar Çorumlu, showun bu sezonki kadrosunda yer almıyor. Peki Çağlar Çorumlu neden programdan ayrıldı? Eşofmanlı Şevket Hoca geri gelecek mi?

Güldür Güldür Show 11 Ekimde yeni sezona başlıyor. Yeni sezonla birlikte kadrodaki değişikliklerde gözlerdrn kaçmadı. Belkide yapımın en komik siması artık ekranlarda olmayacak. Eşofmanlı Şekvet başta olmak üzere Çağlar Çorumlu’nun canlandırdığı diğer tiplemeler yeni sezonda ekranlarda gösterilmeyecek. Programın ve özellikle tiplemelerin takipçileri bu duruma tepki gösterse de değişen bir şey olmayacak. Bundan sonra program yeni simalar ön planda olacak. Çağlar Çorumlu’nun ise neden programdan ayrıldığı merak konusu.

Çağlar Çorumlu yeni projelerle ilgili çalışmalarda yer almak ve artık kendi yolunu çizmek için program ayrıldığı kulis bilgileri arasında. Cem Yılmaz ile bir projede çalıştığı zaten biliniyor. Diğer taraftan bir çok iddialı film ve dizide yer alan Çağlar Çorumlu artık Güldür Güldür de olmayacak.

3 YORUMLAR

  1. Aynen saçmalıklar üst üste. Kötü konuşmak istemiyorum . Ama gerçekten izleyisim yok artık

  2. Biz sevket hocamızı tekrar görmek istiyoruz programdaki butun sanatçılar profesyonel ama onsuz sangi yetersiz kaldı.

Comments are closed.