Erkenci Kuş Zebercet Kim? Gerçek Adı Ne Oynadığı Diziler Neler?

Çekimleri başlayan dizinin sona doğru yaklaştığı gelen haberler arasında. Demet Özdemir, Can Yaman, Öznur Serçeler, Özlem Tokaslan, Berat Yenilmez, Birand Tunca, Sevcan Yaşar gibi yetenekli oyuncularla dizide merak edilen bir diğer oyuncu Zebercet oldu. Erkenci Kuş Zebercet kim? Gerçek Adı Ne Oynadığı diziler Neler gibi merak ettiğiniz tüm sorular haberimizde.

Erkenci Kuş Zebercet Gerçek Adı Ne?

Yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın yaptığı Erkenci Kuş Zebercet gerçek adı Mehmet Cihan Ercan 1984 Ankara doğumludur. Yetenekli oyuncu aslen Adanalı’dır. 1.80 boyunda olan Mehmet Cihan Ercan hem yazar, hem seslendirme sanatçısı, hem sporcu hemde oyunculuk yapmaktadır.

On parmağında on marifet olan oyuncumuz Ankara Üniversitesi tiyatro bölümünü bitirmiştir. Lisanslı bir hentbol ve ekskrim oynamış olsa da daha sonra oyunculuğa merak salınca bu dalda kendini geliştirmiştir. Farklı farklı dizilerde rol almış ve kendisini seyirciye sevdirmeyi başarmıştır.

Erkenci Kuş Zebercet Oynadığı Diziler

Bir çok dizide rol alan oyuncu en son Fox tv ekranlarında yayınlanan  No 309 dizisinde Erol Sarıhan karakterine hayat verdi. Erol bir evin bir oğludur. Sürekli amca oğlunu kıskanarak geçirdiği hayatını eşi ve çocuklarıyla sürdürdü. Bende Özledim, Bir Ömür Yetmez, Komşu Köyün Delisi gibi dizilerde de kendini gösterdi.

Erkenci Kuş Zebercet Sevgilisi Var mı Kim?

Mehmet Cihan Ercan’ın sevgilisi ile ilgili yazılmış şu yazımıza göz atacak olursak, aşk hayatından çok kariyeri ile anılmak isteyen oyuncu, tanındığı kitleyi daha da büyütme derdinde. Bu güne kadar aldığı rollerde herkesi kırıp geçiren karakterlere hayat verdiği için genç kızların gözdesi olsa da yakışıklı oyuncunun medyaya yansımış bir sevgilisi bulunmuyor.

Şimdi ise Erkenci Kuş Dizisi Zebercet karakterine hayat verecek. Erkenci Kuş Zebercet karakteri diğer dizilerde rol aldığı karakterlere göre nasıldır? Mehmet Cihan Ercan yeni dizisi Erkenci Kuş ta başarılar diliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 23 Mayıs 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Erkenci Kuş Zebercet Kim? Gerçek Adı Ne Oynadığı Diziler Neler? (3 Yorum)