Elimi Bırakma Azra Kim? Azra Güneş Gerçek Adı Oynadığı Diziler Sevgilisi


Güncelleme: 11 Haziran 2018 : 11:31
5

2018 yaz sezonu dizileri arasında olan Elimi Bırakma yetenekli oyuncu kadrosuna bir yenisini daha ekledi. Hüseyin Avni Danyal, Dolunay Soysert, Ertuğrul Postoğlu, Cemre Beysel gibi yetenekli oyuncuların yer aldığı Elimi Bırakma dizisi Azra Güneş kimdir? Güzelliği ile dikkat çeken Azra gerçek adı sevgilisi sosyal medya hesabı merak edilen konular arasında oldu.

Dizide Azra Güneş karakterini hayat veren oyuncunun gerçek adı Alina Boz dur. Alina Boz dizide Alp Nevruz’la partner olacak. Azra dizide ünlü bir kebapçının Amerika’da aşçılık okuyan kızına hayat verecek. Cenk ve Azra’nın yolları uçakta bavulları karıştığında, daha sonra ise Cenk’in babaannesi Feride Çelen’in yaptığı şok bir sürpriz sonrası kesişecek. Büyük bir aşk ortaya çıkacağı gelen haberler arasında.

 

1998 yılında Rusya Moskova’da hayata merhaba dedi. Annesi Rus babası ise Bulgaristan göçmeni dir. 7 yaşına kadar Rusya’da yaşayan Alina Boz 2005 yılında İstanbul’a geldi. Dans ve tiyatro ile ilgilenen Alina Boz Küçük yaşlarda eğitimlere başladı. ilk olarak Cesur Hemşire dizisinde Canan rolünü canlandıran Alina Boz, Hakan Yılmaz Şebnem Bozoklu Yeliz Şar Tuluğ çizgen Çağlar Çorumlu gibi yetenekli oyuncularla birlikte rol alması kariyerine etki eden önemli isimlerden oldu. Reklam filmlerinde de ekranların aranan yüzü haline gelen Alina Boz Ata Demirer ile Avea reklamlarında boy gösterdi.

Alina Boz daha önce hangi dizilerde oynadı?

Gençliği ve güzelliğinin üzerine birde başarının eklenmesi ile dikkatleri üzerine çeken taze kan olacak Alina Boz daha önce Vatanım Sensin dizisinde ekranlara geldi. Paramparça dizisi ile hayatımıza giren Alina Boz Vatanım Sensin de üstün performans sergiledi.

Paramparça dizisi ile de büyük kitlelere kendini tanıtan güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay Erkan Petekkaya Ebru Özkan gibi isimlerle Star TV ekranlarında sevilen karakter oldu.

Fazilet Hanım ve Kızlarının Sinan’ı Alp Nevruz Yeni Dizisi Elimi Bırakma Cenk Oldu

2017 yılında çok fazla sürmemiş olsa da Sevdanın Bahçesi dizisinde başarılı isimlerle birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğu söylemişti. Kısaca değinecek olursak Alina Boz un oynadığı diziler Vatanım Sensin, Sevdanın Bahçesi, Paramparça, Cesur Hemşire 2018 yılında ise TRT 1 ekranlarında Elimi Bırakma dizisi oldu.

Yetenekli oyuncu hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Oyunculuğunu nasıl buldunuz?

5 YORUMLAR

Comments are closed.