Elif Dizisi Akın Kimdir? Gerçek Adı, Oynadığı Diziler


Güncelleme: 25 Eylül 2018 : 09:06
0

Televizyon ekranlarında 5. Sezona yeni oyuncularla destekli kadrosuyla güzel bir başlangıç yapan Elif isimli günlük dizi yine çok iddialı yürüyor. Ekranların sevilen oyuncusu Hasan Deniz Yaran’ın Akın karakteriyle dahil olduğu günlük dizi, oyuncu kadrosuyla haftalık dizi kalitesini yakaladı.

Başarılı oyuncu Hasan Deniz Yaran “ Her proje kendine özgü,her karakter de farklı lezzettedir. Elif  dizisindeki oynadığım, Akın karakteri psikolojik olarak diğer canlandırdığım karakterlerden biraz farklı tabi. Daha yırtık bir genç. Oynamak istediğim tarzda bir roldü. Projeyi kabul etmemdeki en büyük sebepte bu oldu” dedi.

Elif isimli günlük dizi filmin önemli bir fan kitlesinin olmasının bir oyuncu için avantaj olduğunuda sözlerine ekleyen Hasan Deniz Yaran “Projenin kalitesi esastır. Dikkat ederseniz kaliteli ve emek harcanmış yapımların çoğu hakettiği yeri bulabiliyor. Elifde hakettiği yerde bir yapım” diyerek televizyon ekranlarındaki yapımlarla alakalı genel fikrinide ortaya koydu. Peki Hasan Deniz Yaran kimdir?

Elif Dizisi Akın (Hasan Deniz Yaran) Kimdir?

Hasan Deniz 1993 İstanbul doğumldur. Drama ve oyunculuk eğitimini İstanbul Aydın ,üniversitesinde tamamlayan başarılı oyuncu asıl mesleği modelliktir. Bir çok reklam filminde oynayan yakışıklı oyuncu ilk defa oyunculuğa Hayat Sevince Güzel isimli dizi ile adım attı. 4N1K’nın sinema versiyonunda da oynayan Hasan Deniz Yaran, ışık veren başarılı genç oyunculardandır.