Doğa’nın Seçtikleri Sunucusu Doğa Bekleriz Kimdir? Yaşı,Boyu,Kariyeri


Güncelleme: 30 Mart 2018 : 17:48
0

Bir dönemin en popüler manken, oyuncu ve sunucularından Doğa Bekleriz uzun bir aranın ardından sessizliğini bozdu. Doğa Bekleriz Koza Tv’de formatı, yapımı, sunumu ve içeriği tamamen kendine ait olan Doğa’nın seçtikleri isimli bir programla tekrar kamera karşısına geçiyor. Ekranların ilk interaktif programı olarak kayıtlara geçen proje için oldukça heyecanlı olduğunu dile getiren Doğa Bekleriz kim? Doğa’nın seçtikleri sunucusu kim?

2000li yılların en çok konuşulan isimlerinden biri olan Doğa Bekleriz, evlendikten sonra Mersin’e yerleşmiş ve bir süredir ekranlardan uzak kalmıştı. 2016 yılında çocuğu Yağız Hasan’ı dünyaya getirdikten sonra tamamen kendi köşesine çekilen Doğa Bekleriz marjinal bir programla tekrar ekranlara dönüyor. Doğum sonrası fazla kilolarından kurtulduktan sonra tamamen kendi fikri olan Doğa’nın seçtikleri isimli bir interaktif programı izleyiciyle buluşturuyor.

Programın içeriğinden kısaca bahsedecek olursak; Adana’da Türkiye’nin en büyük BOSCH mağazasında interaktif olarak gerçekleşecek programda farklı meslek grubundan kadınları konuk olarak ağırlayacak.  Doğa Bekleriz, mağazayı gezen müşterilerin de katılacağı programda farklı  meslek grubundan ünlü isimleri ağırlayacağını onlarla samimi ve bilgilendirici sohbetler gerçekleştireceğini belirterek “Hayallerinin peşinde koşan ve bunları yaşları kaç olursa olsun gerçekleştirmiş farklı meslek dallarından kadınları konuk olarak ağırlayacağım” sözleriyle dikkat çekti.

Bugüne kadar benzerine rastlanmamış bir programı ekranlara kazandıran Doğanın seçtikleri Doğa Bekleriz kim? 28 Kasım 1977 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Kusursuz güzelliği ve düzgün fiziğiyle dikkat çeken Bekleriz 1.75 boyunda ve 68 kg ağırlığındadır. Marmara Üniversitesi Heykel Bölümü mezunudur. Bir dönem müzik grubu kurmuş, Çarkıfelek isimli yarışmada hosteslik yapmış ve ünlü şarkıların kliplerinde oynamıştır.

2007 yılında Fatih Alkan ile hayatını birleştirmiş ve çiftin Yağız Hasan isimli bir de çocukları olmuştur. Hayatının önemli bir kısmını İstanbul’da geçiren Doğa Bekleriz evlendikten sonra Mersin’e yerleşmiştir. Son haliyle herkesi şaşırtan Doğa Bekleriz kim sorusunu sizler için yanıtladık. Uzun bir aranın ardından kendi yarattığı bir programla ekranlara dönen Doğa Bekleriz’e başarılar dileriz.