Diriliş “Osman” Başlayacak mı? Ne Zaman Başlayacak?


Güncelleme: 7 Mayıs 2017 : 01:27
2

TRT 1’in yeni dizisi Diriliş Osman ne zaman başlayacak? Diriliş Ertuğrul’un devamı olan Diriliş Osman dizisi yeni sezonda ekranda olacak mı?

Diriliş Ertuğrul ve Payitaht Abdülhamid gibi dönem dizileri ile büyük bir başarı yakalayan TRT 1, bu başarısını Diriliş Osman dizisi ile de devam ettirecek gibi görünüyor. Mehmet Bozdağ’ın yapımcılığını üstlendiği Diriliş Ertuğrul’un büyük bir başarı kazanmasının ardından dönem dizilerine olan ilgi de arttı.

Tarihte yaşanan olayları en gerçekçi haliyle izleyiciye sunan Mehmet Bozdağ, yeni projeleri ile ilgili de ilginç açıklamalarda bulundu. Diriliş Ertuğrul dizisinin aslında üç sezon süreceğini açıklayan Bozdağ, izleyicinin yoğun isteği nedeniyle dizinin uzatılabileceğinin sinyallerini verdi. Eğer Diriliş Ertuğrul, 2017 yılının Haziran ayında bitseydi Diriliş Osman dizisi de 2017 Ekim’de başlayacaktı. Ancak Diriliş Ertuğrul’un bir sezon uzatılması ihtimali, Diriliş Osman’ın ekranlara geleceği tarihi de geciktirdi.

Tıkla>>> Diriliş Osman Rolünü (Karakterini) Kim Canlandıracak?

Diriliş Osman dizisinin 2018 yılının başlarında TRT 1 ekranlarında başlayacağı iddia ediliyor. Ancak konu ile ilgili TRT 1 dizi ekibinden resmi bir açıklama yapılmadı. Mehmet Bozdağ da bu konuya netlik kazandırmadı. Ancak ünlü yapımcı bu dizilere devam etmek istediğini de açık bir şekilde dile getirdi.

Diriliş Osman dizisi ile ilgili tüm ayrıntılara sitemizden ulaşabilirsiniz. Dizi ile ilgili en güncel bilgiler için bizi takipte kalın. Ayrıca Diriliş Osman ile ilgili tüm yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz!

Comments are closed.