Dip Dizisi Nerede Çekiliyor? Dizi Seti Nerede


Güncelleme: 13 Şubat 2018 : 04:29
0

Fi dizisinin ardından yeni dizi hazırlıklarına başlayan PuhuTv, yine çok konuşulacak bir projeye imza atıyor. Dijital platformda izleyiciyle buluşması planlanan Dip dizisi nerede çekiliyor dizi seti nerede? Dip dizisinde dair pek çok soru yanıt ararken en çok merak edilen konu dizinin hangi şehirde hangi semtte ve mekanlarda çekildiği oldu. İşte Dip dizisi nerede çekiliyor sorusunun detaylı yanıtı.


Dip Dizisi Oyuncuları Kimler? Kim Hangi Rolde Oynayacak?


Hazırlıkları tamamlanma aşamasında olan dizi için İlker Kaleli ve Neslihan Atagül gibi ekranların aranan isimleriyle anlaşma ağlandı. Dizide Sahir karakterine İlker Kaleli hayat verirken ona Neslihan Atagül Zeynep rolüyle eşlik edecek. Dip dizisi nerede çekiliyor konusuyla ilgili detaylara gelmeden önce dizinin konusu ve oyuncuları hakkında kısa bir bilgilendirme yapalım.

Oldukça güçlü bir prodüksiyon ve başarılı bir ekiple çalışmalarını yürüten dizinin konusu oldukça sıra dışı. Sahir, intihar eşiğinde olan insanları tekrar hayata döndürmeyi onları bu kararlarından vazgeçirmeyi meslek haline getirmiş Avrupai bir intihar ara bulucu rolünü üstleniyor. Bilge ise dizinin ilk bölümünün finalinde etkileyici bir aksiyon sahnesiyle diziye dahil olacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda  Neslihan Atagül ve İlker Kaleli dışında Olgun Toker, Bülent Emin Yarar, Lale Mansur, Burak Yamantürk ve Defne Kayalar gibi başarılı isimler yer alıyor. Başar Başaran’ın senaryosunu kaleme aldığı, Uygur Kutlu’nun yönetmen koltuğunda yer aldığı dizinin yapımcılığını TMC Film üstleniyor. PuhuTv’de izleyiciyle buluşması planlanan dizinin ilk etapta 13 bölüm çekilmesine karar verildi. İşte merakla beklenen Dip dizisi nerede çekiliyor sorusunun yanıtı…

Dip dizisinin ilk etap çekimleri İstanbul’da başlayacak. İstanbul’un güzide semtlerinde setler kurulacak. Şehrin çeşitli semtlerinde özel olarak hazırlanan mekanlarda dizinin çekimleri devam edecek. Dip dizi seti tam adresini en kısa zamanda sizlerle paylaşacağız.

Sizler Dip dizisi nerede çekiliyor konusuyla ilgili bilgilerimizi güncellememize yardımcı olacak yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.