Deli Gönül Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Deli Gönül Tanıtım Fragmanı


Güncelleme: 1 Temmuz 2017 : 18:26
3

Deli Gönül dizinin tanıtım fragmanı yayınlandı mı? Deli Gönül ne zaman başlayacak? Deli Gönül dizisi hangi günler yayınlanıyor?

Fox Tv’nin yaz sezonu için uzun süredir hazırlıkları devam eden dizisi Deli Gönül için geri sayım başladı. Deli gönül dizisinin çekimlerine geçtiğimiz günlerde başlandı. Dizinin montaj hazırlıklarının tamamlanmasıyla beraber dizi, Fox Tv ekranlarında olacak.

Deli Gönül dizisi 4 Temmuz Salı akşamı Fox Tv’de başlıyor. Dizi için uygun gün arayışı oldukça uzun sürse de sonunda Salı akşamlarına karar verildi. Eğer dizi Salı günleri reyting listelerinde kendisine üst sıralarda yer bulabilirse büyük ihtimalle yaz sezonu boyunca Salı akşamı yayınlanacak. Murat Ünalmış ve Tuvana Türkay’ın başrollerini paylaşacağı dizi şimdiden çok konuşulmaya başlandı.

Deli Gönül dizisi için uzun bir süre cast çalışmaları devam etmişti. Dizi için birçok oyuncu düşünülse de Murat Ünalmış için yapımcılar uzun bir süre çalışma yaptı. Dizi için büyük bir ekip çalışmalarını sürdürürken henüz tanıtım fragmanı da yayınlanmadı.

Sizce Fox Tv’nin yeni dizisi Deli Gönül hangi günler yayınlanmalı? Sizler dizinin hangi gün yayınlanmasını istersiniz? Sizce dizinin Perşembe akşamları yayınlanması doğru mu? Deli Gönül dizisi başka bir güne alınmalı mı? Dizi ile ilgili tüm görüş ve önerilerinizi bizlerle yorum ekle kısmından paylaşabilirsiniz.

Dizide ‘Mehmet Kadir’ isminde bir edebiyat öğretmenini canlandıran Murat Ünalmış, bir dizinin olmazsa olmazının ekip olabilmek ve sette uyumla çalışabilmek olduğunu belirterek “Ne mutlu ki sete çıktığımız ilk günden beri ekip olarak çok güzel bir uyum yakaladık. Çok inandığım bir projenin içinde olduğum için ve böyle güzel bir ekip ile çalıştığım için çok mutluyum. ‘Mehmet Kadir’ öğretmen beni çok heyecanlandırdı. Onun Hatay’dan İstanbul’a uzanan macerası, öğrencileri ile olan ilişkisi, hayata bakışı ve tabii ki aşkı izleyicilerin yüreğine dokunacak” şeklinde sözlerini tamamladı.

Müzik öğretmeni ‘Fatmanur’ karakteriyle ekranda yer alacak Tuvana Türkay, “Her şeyiyle beni çok heyecanlandıran bir işin içindeyim. Karakterler abartısız, samimi ve içimizden… İzleyiciyi çok ters köşe bir hikaye bekliyor ve çok güzel bir doku izleyecekler. Ben de ilk defa içinde bulunduğum bir projede Hatay’ı izleyeceğim. Emeklerimizi görmek için çok heyecanlıyım.” şeklinde duygularını ifade etti.

‘Deli Gönül’e İstanbul çekimlerinde dahil olan ve Türkan karakteriyle izleyiciyle buluşacak olan Çiğdem Batur, “Türkan, kendi içinde çok haklı bir karakter aslında. Ama hepimiz biliyoruz ki, herkesin kendini haklı görerek yaptığı her şey herkes için iyi olmayabiliyor. Türkan’ın yaşadığı haksız durumlar onda çok ciddi değişimlere sebep olacak zaman içerisinde. Bir oyuncu olarak beni asıl etkileyen de buydu aslında. Çünkü gördüğümüzün dışına çıkacak, seyirciyi ters köşeye yatıracak bir karakter.” diyerek duygularını dile getirdi.

‘Deli Gönül’, soluk soluğa izlenecek aşk hikayesiyle 4 Temmuz Salı akşamı 21:00’de ilk bölümüyle Fox’ta ekrana gelecek.

Deli Gönül Dizisi Oyuncu Kadrosu? Deli Gönül Tüm Karakterler ve Roller

3 YORUMLAR

Comments are closed.