Deli Gönül 24 Temmuz 4. Bölümde Neler Olacak?


Güncelleme: 17 Temmuz 2017 : 14:42
0

Fox Tv’nin sevilen dizisi Deli Gönül aşk dolu hikayesi ve sevilen karakterleri ile ekranlarda izleyici ile buluşuyor.  Deli Gönül 24 Temmuz 4. Bölümünde neler olacak hepsi haberimizde.

Kadir hem Fatmanur’dan hemde Şükran’dan ayrılmıştır. Şimdi ise Şükra’nı geri kazanmak için mücadele etmektedir. Fatmanur’u ise geri alıp alamayacağı şuan için meçhuldür.

Kadir, Türkan ile evlenerek Şükran’ı alabilmek için büyük bir adım atmış olur. Fakat Şükran’ı geri almak o kadar kolay görünmemektedir.

Diğer yanda Kadir, Fatmanur’un ölmüş olduğunu kabul etmesi gerektiği gerçeği ile karşı karşıya kalacak. Onun Fatmanur’a duyduğu özlemle yaptıkları, Hayri için tehlike çanlarının çalmasını sağlayacak.

Planının bozulasından korkan Hayri, Fatmanur’un evlilik sürecini hızlandıracak; Fatmanur, Ahmet ile aldığı evlenme kararının hızla uygulanması karşısında, adeta ailesinin ona çizdiği kadere doğru yol alacak.

Deli Gönül Fatmanur Kimdir? Gerçek Adı-Boyu-Yaşı-Sevgilisi

Ahmet ise annesini Fatmanur’un ailesine tanıtmak ile ilgili sıkıntı yaşayacak. Bu durumun üzerinde yarattığı gerginlik, Ahmet’in yine en yakınlarını incitmesi ile son bulacak.

Deli Gönül Dizisi Oyuncu Kadrosu? Deli Gönül Tüm Karakterler ve Roller

Deli Gönül yepyeni bölümü ile 24 Temmuz Pazartesi günü Fox Tv ekranlarında sizlerle buyluşmaya devam edecek.

-Fragmanlar Güncellenecektir-