Deli Gönül 11 Temmuz 2. Bölümde Neler Olacak? Özet ve Fragman


Güncelleme: 4 Temmuz 2017 : 23:17
0

Fox Tv’de ekranlara gelen Kadir ve Fatmanur’un aşklarını konu alan dizi Deli Gönül konusu ve oyuncu kadrosu ile devam ediyor. Deli Gönül dizinin 2. bölümünde neler yaşanacak, özet ve fragmanı sizler için haberimizde.

Deli Gönül’ün 2. bölümünde neler yaşandı. Öğrencilerinin dertlerini dert edinen, onların iyi yetişmesi için elinden geleni yapan, tüm kasabanın sevdiği bir öğretmendir Kadir.  Ablası Sebahat, bir dağ köyünde rastlayıp sahip çıktığı Mustafa Dede ve onun torunu olan, ama Kadir’i babası gibi seven Şükran ile beraber Hatay’da mutlu bir yaşam sürmektedir.

Kadir’in yaşamı, okula gelen yeni müzik öğretmeni Fatmanur ile tanışınca tamamen değişir. Kadir ve Fatmanur birbirlerine sevdalanıp evlilik yolunda yürümek ister. Fakat Fatmanur’un babası Hayri bu evliliğe izin vermez.  Fatmanur ve Kadir, onları karşılarına almak pahasına evlenmeye karar verir. Düğün günü kaderin onlara oynadığı oyun, bu iki sevdalının bütün hayallerini alt üst edecektir.

Kadir ve Fatmanur kendilerine söylenen yalanlar yüzünden farklı yollara savrulur. Fatmanur, Kadir’den hesap sormak için, yakın arkadaşı Ahmet ile birlikte Hatay’a giderken; Kadir, bütün olanlardan habersiz, Şükran’ı kaybetmemek için her şeyi göze alacak, bulduğu çözümün onu daha zor ve geri dönülmez bir yola ittiğini tahmin edemeyecektir.

Kadir, İstanbul’da, daha önce ona iş teklif eden Türkan’ın okulunda işe başlar.  Okula ayak bastığı anda, işinin hiç kolay olmayacağı belli olur. Çocukların kendi kurallarını koydukları bu okul, Kadir’in en zor sınavı olacaktır.

Bir yanda kızı için mücadele eden, her şeyini kaybetmiş Kadir, diğer yanda sorularına cevap arayan, aldatılmış Fatmanur.  Bütün yalanlara, aldatmalara rağmen, iki aşık giderek birbirlerine yaklaşmaktadır. Ama bu sefer, kavuşmaları o kadar kolay olmayacaktır.

Deli Gönül Dizisi Oyuncu Kadrosu? Deli Gönül Tüm Karakterler ve Roller


Deli Gönül Dizisi Tuttu mu? Deli Gönül Erken Final mi Yapacak?