Çukur Kütüphanedeki Kız Kimdir? Adı Ne? İnstagram Hesabı


Güncelleme: 8 Mayıs 2018 : 08:39
6

Aliço Hale’ye olanların izini sürerken yolu kütüphaneye düşer. Kütüphane’de Hale’ye çok benzeyen Meliha’yı araştırmak için 1970’li yıllara ait gazetelere bakmaktadır. Kütüphaneye gittiğinde orada görevli memur bir bayan dikkatleri çeker. Güzelliği ile dikkat çeken oyuncunun gerçek adı nedir?

Aliço Meliha ve Hale’nin benzerliğinden şüphelenmiş ve bu işin peşine düşmüştür. Meliha’yı araştıran Aliço yaptığı araştırmalar sonucunda 1970’li yıllara doğru gitmeye karar verir. O yıllarda yaşanan olaylarda İdris ve Meliha’nın arasındaki bağlantı çok önemlidir.

Aliço Hale’den sonra bir aşk yaşar mı bilinmez ama kütüphanedeki kızla aralarında bir şeyler olacağı kesindir. Çukur dizisinde kütüphaneci kız kimdir sorusu ile ilgili onlarca mesaj aldık. Sizler için konuyu araştırdık. Oyuncumuz genç bir yetenek olduğu için hakkında çok fazla bilgi yok ancak en kısa zamanda bilgileri sizlerle paylaşıcaz.

[kirmizitext]Çukur Cemil Ölecek mi? Tolga Sala Diziden Ayrılıyor mu? için tıklayınız[/kirmizitext]

Kütüphaneci kız Aliço’ya Hale’den sonra ikinci baharı yaşatacaktır. Aliço’nun aklına ve zekasına aşık olur. Aynı Hale gibi onun saf yüreğine tutulan Kütüphaneci kız Aliço’nun hayatına sihirli parmakları ile dokunacaktır. Aliço, Hale ile kaybettiği yaşama hevesini yeniden bulacaktır.

Güzelliği ile dikkatleri hemen üzerine çeken oyuncu kısa sürede dizinin fanlarının ilgi odağı oldu. Çukur dizisi 28. Bölümde her şeyden daha çok dikkat çeken kütüphane görevlisinin ismi Hilal Kızıldağ’dır. Mood cast ajansına bağlı olarak görev yapmaktadır. Kısaca oyuncumuzu tanıyalım.

Bu Şehir Arkandan Gelecek, Seven Ne Yapmaz ve Çukur isimli dizilerde oynayan genç oyuncu Anne dizisinde ise yetimhanede çalışan görevliyi canlandırmıştı. Full Check Yağ reklamında da oynayan oyun Hilal Kızldağ sektörde yeni olduğu için hakkında çok fazla bilgi bulunmamaktadır.

6 YORUMLAR

Comments are closed.