Çukur 3 Sezon Daha Devam mı Edecek? Posta’dan Mesut Yar Yazdı!

Show Tv’nin sevilen dizisi Çukur sağlam kadrosu ve sürükleyici hikayesi ile Pazartesi günlerinin vazgeçilmezleri arasında. Dizinin hikayesi en az 3 sezonluk malzeme barındırıyor. Bunu diyen Posta’dan Mesut Yar. Çukur 3 sezon daha devam mı edecek?

Posta’dna Mesut Yar sevilen dizinin son 2-3 haftadır totalde kaybettiği puanları dizinin kurgusundaki gecikmeye bağladı. Yar, “arkadaş, lafı çok da dolandırmayın” diyerek reytinglerdeki iki haneli rakamlardan tek haneli rakamlara düşüşü seyircinin bekletilmesine bağladı. İşte Mesut Yar’ın o yazısı;

Çukur’a nazar mı değdi?

“Açıkçası “Çukur” (Show TV) bu sezonun kafa işlerinden biri oldu ama son üç haftadır dizide bir reyting kaybı var. En büyük rakibi olan Star’ın “Söz” isimli dizisi toplam izleyici de “Çukur”u geride bırakıyor. Ben kendi adıma ortaya çıkan işten endüstriyel olarak memnunum ama belli ki izleyici “arkadaş, lafı çok da dolandırmayın” görüşünde. İki haneli rakamlardan tek haneli reytinge düşen “Çukur” için fikrim odur ki en az üç sezonluk malzemeye sahip.

Bu laf dolandırma işi acaba bu serveti sezonlara yayma kaygısından mı? Varsa öyle bir kaygı “Çukur”u üretenler bir an önce kafayı boşaltmalı!” Bakalım Yar’ın bu seslenişi dizi ekibi tarafından duyulacak mı? Bakarsınız cezaevindeki Cumali haftaya ortaya çıkar. Ne dersiniz?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Nisan 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın