Çukur 2. Bölüm Fragmanı-Yamaç Çukur’a Döndü


Güncelleme: 24 Ekim 2017 : 17:59
0

Show TV‘nin yeni dizisi Çukur ilk bölümü ile AB ve ABC-1 grubunda 2. Lige oturmayı başardı. İlk bölümü ile oldukça beğenilen dizi yeni bölüm özet ve fragmanı merak edilmeye başlandı. Sizler için Çukur 2. Bölüm özet ve fragmanını haberimize ekliyoruz.

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur.


Tıkla>>>Çukur Dizisi Cumali Kimdir? İdris’in Hapisteki Oğlu Kim?<<<Tıkla


Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır.

Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. “Ölene kadar mutlu” olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır. Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir?

Yamaç hiç bir şey söylemeden Çukur’a geri gönmüştür. Sena bilmediği Fransa’da yapa yalnız kalmıştır. Sena Yamaç’ın bu yanlışını asla affetmez ve onu bulmaya ant içer. Yamaç ise bir yanda geride bıraktığı aşkı Sena’yı düşünürken diğer yandan babasının ve abisinin başına gelenleri anlamaya çalışmaktadır. Çukur’u kimseye bırakma niyetinde olmayana Yamaç, hapisteki abisi Cumali ile birlikte Çukur’u düşmanları için cehenneme çevireceklerdir.

Çukur 2. Bölüm 1. Fragmanı(Sneak Peek)