Çukur 11 Haziran 33. Bölüm Sezon Finali Fragmanı! Neler Olacak? Kim Ölecek?


Güncelleme: 9 Haziran 2018 : 00:35
0

Çukur muhteşem bir finalle tatile girmeye hazırlanıyor. 33. Bölümde neler olacağı herkesi gibi bizleri de heyecanlandırıyor. Kafalarda cevapsız sorular. Çukur 33. Sezon finalin bölümünde neler yaşanacak? Kim ölecek? Cumali hapisten çıkıyor mu? Yamaç veya Vartolu ölecek mi? 33. Bölüm Sezon Finali Fragmanı!

İdris Koçovalı oğlu Salih’ten(Vartolu) bekli dehayatının en büyük darbesini yemeye hazırlanıyor. Tabiri caizse Çukur’da taşlar yerinden oynayacak hatta koca koca kayalar Çukur’un üzerine yuvarlanacak. Çukur Koçavalıların elinden sıyrılıp gitmekle imtihan olacaktır.

Vartolu İdris Koçavalıya meydan okurken İdris beklide yaşadığı her şeyi sarsacak bir gerçekle karşı karşıya kalmıştır. Selim’in Vartolu ile beraber hareket ettiğini öğrenen İdris, bir anda kendisini boşlukta hissetmiştir. Hayata dair, Selim’e dair tüm düşüncelerinde ikilime düşmüştür.

[kirmizitext]Çukur 33. Bölüm Sezon Finalinde Cumali Geliyor! İşte Sezon Finali Detayları için tıklayınız[/kirmizitext]

Diğer taraftan Çukur’a musallat olan bir bela yüzünden Yamaç ve Vartolu beraber hareket etmek zorunda kalmıştır. Koçava ailesinde yaşanan mutlu gelişmeler de yok değildir. Celasun ve Akşin evlilik yolunda ilk adımı atmak için hazırlık yapmaktadır. Ancak Selim’in babası İdris’e yaptığı teklif her yerde buz etkisi yapmıştır.

[mavitext]Çukur Dizisi Cumali Kimdir? İdris’in Hapisteki Oğlu Kim? için tıklayınız[/mavitext]

[mavitext]Çukur Sezon Finali Saadet Öldü mü? Sadiş Diziden Neden Ayrıldı?için tıklayınız[/mavitext]