Can Kırıkları Nerede Çekiliyor? Dizi Setine Gitmek İster Misiniz?


Güncelleme: 7 Ağustos 2018 : 23:00
2

NTC Medya imzası taşıyan Atv’nin yeni dizi projesi Can Kırıkları izleyiciyle tanışmak için gün sayıyor. Dizinin detaylarıyla ilgili hazırlıklar titizlikle yürütülürken oyuncu seçmeleri tamamlandı. Ve sıra dizinin çekimlerine geldi. Yeni başlayan ve sevilen dizilerin nerede çekildiği, set adresleri ve mekanları her zaman merak edilmiştir. Bizde sizler için Atv’nin yeni gözdesi Can Kırıkları dizi seti hakkında detaylı bir araştırma yaptık. İşte Can Kırıkları nerede çekiliyor dizi seti nerede sorularının yanıtı…

[kirmizitext]Can Kırıkları Oyuncu Kadrosu Dizide Kimler Var için tıklayınız[/kirmizitext]

NTC Medya’nın Atv için özel olarak hazırladığı dizinin senaryosunu pek çok başarılı yapımı kaleme alan Ali Erol ve Mahir Erol üstleniyor. Can Kırıkları dizisi nerede çekiliyor sorusunun yanıtına değinmeden önce dizinin konusu hakkında kısa bir bilgi verelim. Can Kırıkları dizisi, iki kadın polisin etkileyici hikayesini konu alacak. Güçlü oyuncu kadrosu ve alışılmışın dışında özgün konusuyla 2018’in iddialı projeleri arasında yer almaya hazırlanıyor.

Kırgın Çiçekler gibi uzun soluklu bir dizinin yapımcısı NTC Medya, Kırgın Çiçeklerin final tarihini açıklar açıklamaz yeni dizi projesinin hazırlıklarına başladı. Daha çok dram ve aksiyon ağırlıklı projeleri hayata geçiren yapım şirketi yine izleyenlere duygusal anlar yaşatmaya hazırlanıyor.

Polisiye tadında bir dizi olacağı duyurulan Can Kırıkları, polis olan Leyla ile Zeynep’in hayat hikayeleri ekranlara geliyor. Cast çalışmaları tamamlanır tamamlanmaz çekimleri başlayacak olan Can Kırıkları dizisi 2018 Eylül ayına yetiştirilecek. Dizi dizi nerede çekiliyor?

Can Kırıkları Nerede Çekiliyor? 

Dizinin çekimlerinin İstanbul’da yapılacağı bilgilerine ulaştık. İstanbul’un güzide semtlerinde setler kurulacak. Çekimler önce Antalya’da başlayacak ve daha sonra İstanbul’a taşınacak. Çekimlerin yapıldığı semti ve mekanın tam adresini en kısa zamanda sizlerle paylaşacağız.

Sizlerde Can Kırıkları nerede çekiliyor konusuyla ilgili bilgilerimizi güncellememize yardımcı olacak fikirlerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

Comments are closed.