Bir Aile Hikayesi Ne Zaman Sezon Finali Yapıyor?


Güncelleme: 8 Mayıs 2019 : 16:01
0
Bir Aile Hikayesi

FOX ekranlarının naif hikayesiyle ve oyunculuklarıyla dikkat çeken dizisi Bir Aile Hikayesi reyting grafiğiyle dikkat çekerken sezon finali yapacağı da duyuruldu. Peki dizi ne zaman sezon finali yapıyor? İşte ayrıntılar..

Bir Aile Hikayesi Dizisi Konusu Ne?

Twentieth Century Fox Television Distribution (TCFTVD), 19 EMMY Ödülü adaylığı ve 2 EMMY ödülü bulunan drama serisi “This Is Us”ı lisansladığını duyurdu. TCFTVD, “This Is Us” dizisi için ilk format anlaşmasını FOX Türkiye ile gerçekleştirdi.

Dizinin prodüksiyonunu ise Türkiye’nin tanınmış yapımcılarından MEDYAPIM üstlenecek. Dizinin konusu ise şöyle: Aynı gün otuz beşine basan dört insan… Dördü de hayatlarının en önemli gününü yaşamak üzere… Cem (Celil Nalçakan) çok sevdiği karısı Reyhan’la (Songül Öden) doğum gününü kutlamaya hazırlanırken, Reyhan’ın aniden doğum sancısı tutar. Riskli bir doğum olmasına rağmen, son ana kadar her şeyin yolunda gideceğine ve üçüzleri kucaklarına alacaklarına inanırlar.

Ancak hayatın onlar için bambaşka bir planı vardır. Beş yıldır büyük bir markanın reklam yüzü olan Berk’in (Birkan Sokullu) asıl hayali oyuncu olmaktır. Sonunda iyi bir filmde oynama şansı yakalar ancak yapımcısından izin alamaz. Şimdi önünde önemli bir yol ayrımı vardır. Ya her şey eskisi gibi devam edecek, ya da Berk özgürlüğü seçip bedelini ödeyecektir. Karısı ve çocuklarıyla huzur içinde yaşayan Mahur’un (Olgun Toker) bir sırrı vardır.

Bir süredir biyolojik babasını bulmaya çalışmaktadır. İyi haberi doğum gününde alır. Ancak babasıyla tanıştığında öğreneceği gerçek onu büyük bir hayal kırıklığına uğratacaktır. Çocukluğundan beri başı kilolarıyla dertte olan Beste (Elçin Afacan), otuz beşinci doğum gününde yeni bir karar alır.

Bugüne kadar hayatı umduğu gibi gitmemiştir ve artık dizginleri ele almanın vakti gelmiştir. Ne pahasına olursa olsun zayıflayacaktır. Hiçbir şey onu yolundan alıkoyamaz. Aşk dışında… Bu beş insanın başına ne gelirse gelsin, onların bildikleri bir şey var; Dünyayı güzellik kurtaracak, bir insanı sevmekle başlayacak her şey.

Bir Aile Hikayesi Oyuncu Kadrosu!

Medyapım’ın yapımcılığını üstlendiği, Deniz Madanoğlu’nun senaryosunu üstlendiği, başrollerini Songül Öden (Reyhan Güneş), Celil Nalçakan (Cem Güneş), Olgun Toker (Mahur Güneş), Birkan Sokullu (Berk Güneş), Elçin Afacan (Beste Güneş), İrem Sak (Müjde Güneş), Alper Saldıran (Erdem Beyaz), Seren Şirince (Derya Tepeli), Ali Seçkiner Alıcı (Şakir Mutlu), Serkan Ercan (Nedim Özçelik), Hasan Şahintürk (Engin Kalan), Pelin Orhuner (Gülden), Gözde Çığacı (Hülya), Cihat Tamer (Tuğrul) gibi isimlerin paylaştığı dizi büyük beğeni topluyor.

Bir Aile Hikayesi Sezon Finali Tarihi Belli Oldu!

FOX ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Bir Aile Hikayesi 1 Haziran Cumartesi günü 13.bölümüyle sezona ara verecek. Yeni sezonda kaldığı yerden devam edecek.