Avlu Dizisinden O İddialara Açıklama Geldi


Güncelleme: 26 Kasım 2018 : 13:27
0

Avlu dizisi oyuncularından Sevda Dalgıç’ın (Bade) sağlık sorunları nedeniyle diziden çıkartıldığını iddia etmesi üzerine yapım şirketi bir açıklama yayınladı.

Avlu dizisinde kovulma krizi yaşanıyor!

Star tv‘nin başarılı dizilerinden Avlu’ya bu sezon Bade karakteri ile dahil olan Sevda Dalgıç’ın açıklamaları herkesi şok etmişti.

Acil olarak ameliyat alınan ve iki hafta dinlenmesi gerektiğini belirten oyuncu, bu sürenin yapım ekibi tarafından uzun bulunması üzerine dizi ile ilişkisinin kesildiğini iddia etmişti.

Dalgıç’ın iddialarına dizinin yapımcısı Limon Film‘den cevap gecikmedi.

İŞTE O AÇIKLAMA

Oyuncunun bu iddialara üzerine yapımcı şirket bir açıklama yaptı:

Öncelikle yapımcılığını yaptığımız tüm projelerde olduğu gibi Avlu dizisinde de birlikte çalıştığımız oyuncularımızın ve tüm ekip arkadaşlarımızın sağlığının her şeyden önce geldiğini belirtmek isteriz.

Avlu’da birlikte çalıştığımız eski oyuncumuz Sevda Dalgıç’ın soysal medya hesapları üzerinden yaptığı açıklamalar gerçeği yansıtmamaktadır. Kesinlikle kendisinin hastalığından dolayı projemizden çıkarılmamıştır.

Bade karakterini canlandıran oyuncumuza, tarafımızca üç hafta süre sonunda hikaye gereği oynadığı role bir süre daha yer veremeyeceğimizi, beklemesi gerektiği bildirilmiştir. Bekleme sürecinde hikayesine çalışarak üzerinde düşünüp karaktere ağırlık verebileceğimizi menajerine iletmemize rağmen oyuncu beklemek istemediğini tarafımıza bildirmiştir. Karşılıklı iyi niyetle teşekkürlerimizi sunarak yollarımızı ayırdık. Tüm Avlu izleyicilerini doğru bilgilendirmek amacıyla bu açıklama yapılmıştır.

Limon Yapım

AVLU DİZİSİNİN KONUSU NE?

Başrollerinde Ceren Moray, Demet Evgar, Nergis Öztürk, Nursel Köse, Kenan Ece, Ayça Damgacı gibi isimlerin yer aldığı Avlu dizisi bir hapishanede yaşananları izleyiciye aktarıyor.

Avlu dizisi Perşembe akşamları Star tv’de yayınlanmakta.

SEVDA DALGIÇ KİMDİR?

Sevda Dalgıç, 1984 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini Sadri Alışık Kültür Merkezi Oyunculuk Bölümünde tamamlamıştır.

İlk oyunculuk deneyimini 2007 yılında rol aldığı Arka Sıradakiler dizisinde canlandırdığı Özge karakteri ile yaşamış; Nizama Adanmış Ruhlar ve Öğretmen Kemal dizilerinde rol almıştır.

Sevda Dalgıç son olarak Star Tv ekranlarında yayınlanan Avlu dizisinde Bade karakterini canlandırmaktadır.