Arda Turan Ve Berkay Neden Kavga Etti? Kavga’nın Nedeni Berkay’ın Eşi mi?


Güncelleme: 10 Ekim 2018 : 16:09
4

Magazin dünyasına bomba gibi düşen haber sosyal medyada bomba etkisi yaptı. Hemen konuya girelim. Bir  mekanda kavga eden Arda ve Berkay gündemi meşgül etti. Arda kavga sırasında Berkay’ın burnunu kırdı. Peki iki ünlü isim neden kavga etti, olayları bu kadar çığırından çıkaran şey neydi.

Edinilen bilgilere göre Arda kavga anında Berkay’ın burnunu kırdı. Berkay ve eşi olay sonrası hastaneye gitti. Arda ise mekan da kalmaya devam etti. Ancak gelen bilgiler olayların perde arkasını yansıtır cinstendi.

Arda olay sonrası elinde silahla hastaneye gitmiş. Hastaneye giden Arda, Berkay’ın yanına giderek; “Ben senin karın olduğunu bilmiyordum. Öldür beni, çok pişmanım. Ben çok büyük öküzlük ettim. Özür dilerim.” Dediği iddia edildi. Bu olaylar ve olay sonrası kulislere düşen bilgiler doğrultusunda kavganın nedeninin Berkay’ın eşi olduğu iddia ediliyor. Olay şöyle yaşanmış;

Olay nasıl yaşandı neler oldu? Berkay ve eşi Özlem Ada Şahin Emirgan’da bir mekana eğlenmeye giderler.  Yan masada da Arda Turan erkek arkadaşları ile eğlenmektedir. Arda bir anda Özlem’in kulağına eğilmiş ve “evli olmasam seni kaçırmazdım, güzel kızsın” demiş. Özlem buna karşılık “ne diyorsun sen, kendine gel” demiş. Tabi tüm bu yaşananları Berkay duymuş ve eşini eve göndermiş.

Devamında ise tam geri dönecekken Arda Berkay’a bir yumruk atmış. Ve sonrasında yaşananlar malumunuz.

4 YORUMLAR

    • Şuan Sev yeter isimli hint dizisinin özetlerini yazıyoruz. Adminlik yapacak, içerik yazacak arkadaşlar arıyoruz. Bulabilirsek tabi ki neden olmasın size yardımcı oluruz.

      • Ha anladım. Kolay gelsin size umarım istediğiniz gibi Admin,bulursunuz. Ben adminlik yapmak isterdim. Ama Univ okuyorum. Garsonluk işiylede meşgulüm. Biraz da beceriksizim.Cevap verdiğiniz için çok teşekkürler:) Bu arada sitenizi hep takip ediyorum. Güzel bir site:)

Bu Konuda Ne Düşünüyorsun?

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz