Adını Sen Koy 153.-154.155. Bölüm Özeti Tüyoları 19-20-21 Nisan


Güncelleme: 16 Nisan 2017 : 12:23
3

Trt1 de ekrana gelen Adını Sen Koy 153.-154.155. Bölüm Özeti Tüyoları 19-20-21 Nisan tarihlerinde izleyicisi ile buluşacak olan dizide bu haftanın sonunda neler olacak hep birlikte bakıp tüyoları paylaşacağız. Adını Sen Koy 153.-154.155. Bölüm Özetinde yine Zehranın Ömeri Ömerinde Zehrayı kıskanacağı sahneler yer alacak.

Bu konuyla ilgili fragmandizi.tv sitesindeki yorumlardan ve tüyolardan birini sizinle paylaşmak istiyoruz. Bu tüyo ile nasıl bir hafta yaşayacağınızı zaten az çok görmüş olacaksınız. Hilmi Yılmaz ve Alevin Ömerin huzuruna suikast düzenleme konusundaki işbirlikleri artık hat safhaya gelmiştir ama asıl dizi izleyicisini üzen şey Zehra ile Mert arasında yaşanacak olan gelişmeler. İşte o tüyo..

Ömer Merte evliliğinin sahte olduğunu söylemişti daha önce. Mert ise rol oynuyorlar diye iç geçirmişti, Zehrayı ilk defa gördüğündeki sahneleri aklına gelmişti. Son bölümde ise Çukurdan Zehrayı çıkarmış ve ailenin gözdesi durumuna gelmiştir. Üstelik çukurdan çıktıktan sonra Zehra ile el ele görünmeleri sizlere bir ipucu vermiş olması lazım. Mert bu evliliğin sahte olduğunu öğrendikten sonra fikirlerini değiştirmeye başlamış ve Zehradan etkilendiği ilk günü hatırlayıp onun peşine düşmeye başlar.

Diğer yandan Mertin bu tavırları Alevin hoşuna gider ve Alev ile Mert Ömer ile Zehranın tamamen ayrılması konusunda işbirliği yaparlar. Hangi bölümlerde bunu izleyeceğiz tam bilemiyorum ama Alev Ömere kavuşmak için Mert de Zehraya yanaşmak için bu planı devreye sokup ikili üzerinden oyun oynamaya başlarlar…

İşte böyle arkadaşlar..  Adını Sen Koy 153.-154.155. Bölüm Özeti Tüyoları 19-20-21 Nisan tarihlerinde kaldığı yerden devam edecek. Lütfen sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın. Şimdiden teşekkürler..

3 YORUMLAR

  1. Konu hakkında yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.men adini sen koy diziyi cox beyenirem

Comments are closed.