Adı: Zehra Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri Tam Liste


Güncelleme: 31 Aralık 2017 : 05:11
6

Senaristliğini Sıtkı Baran, Murat Emir Eren ve Rana Mamatoğlu’nun yaptığı ve Taner Akvadar’ın yöneteceği yeni dizi NTV Medya’nın yapımcılığında ekranlara gelecek. Dizinin ismi Adı: Zehra olarak duyuruldu. Adı: Zehra Dizisi Oyuncu Kadrosu, karakterleri ve rolleri. Fox Tv ile masasında olunan dizinin kanal tarafından kabul eidlip edilmediği ise meçhul. Yapıum şirketi NTV Medya2nın iğyi bir kadro ile kanalı ikna etmesi gerekebilir. Peki dizide hangi oyuncular yer alacak? Adı Zehra dizisi oyuncuları?

FOX TV’nin yeni ve iddialı dizisinin detayları belli olmaya başladı. Kırgın Çiçekler, Aşk ve Mavi gibi başarılı projelerde imzası bulunan NTC Medya yakında FOX TV’ye ”Adı: Zehra” isminde bir dizi çekeceğini duyurdu. Yönetmenliğini Taner Akvardar’ın üstleneceği diziyi Bekir Sıtkı Baran, Murat Emir Eren ve Rana Mamatoğlu kaleme alacak.

Adı:Zehra dizisinin casting alışmaları devam ediyor. Yaz dizisi olarak başlayan ve sezon diziler ibaşladığında ise reytinglerde tutunamayan bazı diziler final yapmıştı.  Final yapan dizilerdeki oyunculara teklifler götürülecek. Senaryoyu okuyan oyuncular diziyi kabul edip etmediklerini bildirecekler. Adı: Zehra oyuncuları, konusu ve diğer bilgileri netleştikçe haberimiz güncellenecektir. Ve dizinin kadın başrol oyuncusu belli oldu. Zeynep Çamcı Adı Zehra’nın Zehra’sı oldu. Diğer oyunculr açıklandıkça haberimize eklenecektir.

 

Adı Zehra Zehra Çamcı Kimdir?

Adı Zehra Genco Kim?

Adı  Zehra Serkan Kim

Adı Zehra Nadir Kim

Adı Zehra Ceren Kim

Adı Zehra Şule Kim

https://www.youtube.com/watch?v=94bGIqobQzY

 

Comments are closed.