2018 yılı En İyi Dizi Hangisi? 2018 En İyi Oyuncu Kim?

2018 yılı diziler ve oyuncular bakımından oldukça sıkı bir yıl oldu. Reytinglerde kendine yer edinemeyip başlayıp kısa bir süre sonra biten diziler mi dersiniz, Dizide oynayan oyuncularla anlaşma sağlayamayan yapımlar mı dersiniz, ücretlerini alamayan oyuncular, derken en çok izlenen diziler hangisi en çok merak edilen oyuncular kim tüm hepsi sizler için haberimizde.
Televizyon ekranlarında en çok izlenen 9 kanal, başlayıp devem eden yada etmeyen 30 küsür dizi ve bu dizilerde kendini tanıtmaya çalışan yada kariyeri için bir üst basamağa çıkmak isteyen 100 küsür oyuncu ile 208 yılını bitiyor. Peki 2018 en iyi oyuncu kim? 2018 en iyi dizi hangisi? 2018 yılı en çok izlenen kanal? Bizler biraz araştırma yaptık ve dizihaberci.com farkıyla sizlerle paylaşıyoruz.
Atv ekranlarında uzun zamandır yer alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Reyting rekortmeni Sen Anlat Karadeniz, kanal d de bu sezon başlamış olup yıldızı parlayan Siyah Beyaz Aşk, trt1 ‘in iddialı ve reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul star tv de Fazilet Hanım ve Kızları ile Ufak Tefek Cinayetler , show tv Çukur, fox tv Kadın Dizisi bu sezonun en çok izlenen yapımları oldu. Tabiki
 Vatanım Sensin Halit Ergenç, Adını Sen Koy Erkan Meriç, Avlu Ceren Moray, Payitaht Bülent İnal, Çukur Aras Bulut İğnemli, Rıza Kocaoğlu, Fazilet Hanım Ve Kızları Çağlar Ertuğrul, Kadın Özge Özpinççi, Siyah Beyaz Aşk İbrahim Çelikkol, Birce Akalay, Sen Anlat Karadeniz Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu Öykü Gürman İle Demir Birinci, Diriliş Engin Altan Düzyatan oldu.
2018 yılında en çok izlenen kanal Atv, 2018 en çok izlenme rekorları kıran Sen Anlat Karadeniz, 2018 en iyi oyuncu Ulaş Tuna Astepe oldu. Bu sonuçlar bizlerin belirlediği sonuçlar peki sizin düşünceniz nedir ? 2018 yılın Kanal, dizi ve  Oyuncusu için siz ne düşünüyorsunuz? yorum kısmından paylaşabilirsiniz.
https://www.youtube.com/watch?v=n93mdzxKfXs
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 16 Mayıs 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

2018 yılı En İyi Dizi Hangisi? 2018 En İyi Oyuncu Kim? (1 Yorum)