Zuhal Topal’la Sofrada 30 Kasım Cuma Kim Birinci Oldu? 10 Bin TL’yi kim kazandı?


Güncelleme: 30 Kasım 2018 : 19:08
0

Hafta içi her gün gündüz kuşağında yayınlanan yemek yarışmasında Zuhal Topal, her hafta 5 farklı gelin ve kayınvalideyi buluşturuyor, kıyasıya rekabet yaşanıyor. Yapımcılığını Dual Yapım’ın üstlendiği program hafta içi her gün 16.30’da FOX TV de yayınlanıyor.

Bu hafta 26 -27-28-29-30 Kasım Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacıları kimlerdi? hangi günler yarıştılar ve kaç puan topladılar? Bakalım…

Pazartesi Yarışmacısı Figen Hanım ve Kaynanası Gülseren Hanım Kimdir? Figen 38 Yaşında 22 Yıllık evli Kayınvalidesiyle birlikte Ankara’dan geldi. Salı Yarışmacısı Güllü Hanım ve Kaynanası Gülizar: Güllü ve Gülizar Kaya. Gül 26 Yaşında Kayınvalidesi Gülizar hanımla birlikte Sivas’tan katılıyor. Çarşamba Yarışmacısı Meryem Hanım ve Kaynanası Şennur Hanım: Meryem 33 Yaşında Trakya’dan İstanbul’a Yarışma için Kayınvalidesiyle birlikye geldi. Perşembe Yarışmacısı Hayriye Hanım ve Kaynanası Şerife Hanım: Hayriye 24 Yaşında 1.5 yıllık evli. Cuma Yarışmacısı Merve Hanım ve Kaynanası Berna Hanım: Merve 26 Yaşında henüz nişanlı Kayınvalidesiyle birlikte İzmir’den katıldılar Yarışmaya.

Zuhal Topal'la Sofrada 30 Kasım Cuma
Zuhal Topal’la Sofrada 30 Kasım Cuma

Zuhal Topal’la Sofrada geçen hata kim kazanmıştı?

Zuhal Topalla Sofrada 23 Kasım Kazananı: Geçtiğimiz hafta Aysel Hanımın gelini Esra, birinci olarak 10 bin liralık büyük ödülün sahibi olmuştu.

Zuhal Topal’la Sofrada 30 Kasım Cuma Haftanın Birincisi kim oldu?

Gün gün yarışmacılar kaç puan aldı? Zuhal Topal kime kaç puan verdi? Pazartesi günü yarışan yarışmacı Figen hanım kaynanalardan 14, Zuhal hanımdan 9 puan alarak 23 puan topladı. Salı günü yarışan yarışmacı Güllü hanım kaynanalardan 12, Zuhal hanımdan 5 puan alarak 17 puan topladı. Çarşamba günü yarışan yarışmacı Meryem hanım kaynanalardan 11, Zuhal hanımdan 6 puan alarak 17 puan topladı. Perşembe günü yarışmacısı Hayriye hanım kaynanalardan 8, Zuhal hanımdan 6 puan alarak toplamda 14 puan topladı. Cuma günü yarışmacısı Merve hanım 

Pazartesi, Salı Çarşamba ve Perşembe günlerinde yarışan yarışmacılar arasında en yüksek puanı alan yarışmacı Pazartesi günü yarışan Figen hanım oldu. Figen hanım 23 puan toplamıştı. Bakalım Cuma günü Merve hanım Figen hanımdan yüksek puan alabilecek mi?

İşte Zuhal Topal’la Sofrada 26 – 30 Kasım haftasında yarışan yarışmacılar ve aldığı puanlar? Gün gün yarışan yarışmacıları ve aldıkları puanları aşağıdaki tablolarda görebilirsiniz.

Zuhal Topal’la Sofrada 30 Kasım Cuma Kim Birinci Oldu? Büyük ödülü kim kazandı? Zuhal Topalla Sofrada 30 Kasım Kazananı kim oldu?

Zuhal Topal’la Sofrada 26 – 30 Kasım Hatalık Puan Durumu

Pazartesi Yarışmacısı ve Puanları
Gelin Figen
Kaynana Gülseren
Zuhal Topal 9
Gülizar 4
Şennur 4
Şerife 3
Verda 3
Toplam  23 

 

Salı Yarışmacısı ve Puanları
Gelin Güllü
Kaynana Gülizar
Zuhal Topal 5
Gülseren 3
Şennur 3
Şerife 4
Verda 2
Toplam 17

 

Çarşamba Yarışmacısı ve Puanları
Gelin Meryem
Kaynana Şennur
Zuhal Topal 6
Gülizar 2
Gülseren 2
Şerife 4
 Verda 3
Toplam 17

 

Perşembe Yarışmacısı ve Puanları
Gelin Hayriye
Kaynana Şerife
Zuhal Topal 6
Gülizar 1
Şennur 2
Verda 3
Gülseren 2
Toplam 14

 

Cuma Yarışmacısı ve Puanları
Gelin Merve
Kaynana Verda
Zuhal Topal 6
Gülizar 2
Gülseren 2
Şennur 2
Şerife 10
Toplam 22

Not: Yarışma tarihinde ilk kez 10 puan alan yarışmacı Merve hanım oldu.

Haftalık Puan Durumu
Figen 23
Güllü 17
Meryem 17
Hayriye 14
Merve 22
Hafta Birincisi Figen
Hafta Sonuncusu Hayriye

 

Zuhal Topal’la Sofrada 30 Kasım Cuma Kim Birinci Oldu?

= Figen hanım 23 puanla büyük ödülün sahibi oldu.

Zuhal Topal’la Sofrada 3 – 7 Aralık Haftasında görüşmek üzere…

Zuhal Topal’la Sofrada 3 – 7 Aralık Hatalık Puan Durumu Buradan takip edebilirsiniz.