Tutsak Dizisi Okan (Çağdaş Tekin) Kimdir? Çağdaş Hakkında Bilinmeyenler


Güncelleme: 29 Ağustos 2017 : 19:59
0

Tutsak Dizisi Kanal D‘de ekranlara geliyor. Hayata umutla bakan, neşeli, masum, gururlu ve güzel bir genç kız olan Elif’in hayat hikayesini konu edinen dizinin konusu ve oyuncuları ile dikkatleri üzerine çekti.

Dizideki Okan karakteri ise izleyenlerin dikkatinden kaçmadı.  Yakışıklı oyuncu oyunculuk performansı ile de göz doldurmayı başardı. İşte Okan karakterini canlandıran Çağdaş Tekin hakkında bilgiler.

Tutsak dizisinde Okan karakterini oynayan oyuncumuz Çağdaş Tekin’dir. Çağdaş Tekin, 1987 İzmir doğumludur. Yakışıklı oyuncu Yedi Güzel Adam dizisi ile ekranlara gelmişti. Dizide oynadığı Ali Kutay karakteri ile beğeni kazanmıştı.

Eğitimini ise Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tİyatro bölümü mezunudur. Çağdaş Tekin oyunculuk yanında bir çok alanda boy göstermektedir. Çağdaş Tekin oyunculuğun yanı sıra  Klasik Gitar, Bas Gitar, Jiu-jitsu, Boks, Yüzme ve Eskrim ile ilgilenmektedir.

Daha önce bir çok tiyatro oyununda rol alan oyuncu yavaş yavaş ekranlarda yer bulmaya başladı. Şuanda Tutsak dizisinde Okan karakaterini canlandırmaktadır. Peki Tutsak dizisini konusuna bi göz atalım isterseniz.

Hayata umutla bakan, neşeli, masum, gururlu ve güzel bir genç kız olan Elif, ailesinin ölümüyle amcası tarafından kendisinden 30 yaş büyük bir adamla zorla evlendirilmiştir. Elif, kocası Sadullah’ın tehdidi altında evden dışarı bile çıkamadığı bir “tutsak” hayatı yaşamaktadır. Gürhan Ailesi’nin karanlık sırlarını kullanarak aileye şantaj yapan Sadullah’ın ortadan kaybolmasıyla, Elif tamamen yabancı olduğu bir dünyada yapayalnız kalır.

Gürhan Ailesi’nin yanında şoförlük yapan Bahadır’ın ona uzattığı yardım eli, Elif’in bilinmezliklerle dolu bir dünyaya adım atmasına neden olur. Ailenin ihtişamlı konağında çalışmaya başlayan Elif, çevresini saran sırlarla ve bu sırları korumak için her şeyi yapabilecek aile üyeleri ve çalışanlarla karşı karşıyadır. Ailenin büyük oğlu Kenan’ın ona karşı ilgisi ve ilk günden beri ona yardım eden Bahadır’ın onu koruma çabası bütün okların Elif’e dönmesine yol açar.

Elif, “tutsak”lıktan kurtulabilmek için, bu tekinsiz dünyada ayakları üzerinde durması gerektiğini kısa zamanda fark edecektir. Ancak aşkın, sadakatin, güvenin pamuk ipliğine bağlı olduğu bu yolculukta, Elif her adımına dikkat etmek zorundadır.

https://www.youtube.com/watch?v=kjlOwejxArs