Kalp Atışı 8. Bölüm Fragmanı 18 Ağustos Özeti-Neler Olacak?


Güncelleme: 11 Ağustos 2017 : 19:56
0

Ali Asaf ve Eylül yakınlaşmaya başlıyor. Kalp Atışı’nda önümüzdeki hafta bir aşkın kıvılcımlarını duyacaksınız. Kalp Atışı 8. Bölüm Fragmanı ve Özeti.

Show Tv ekranlarında Yusuf Pirhasan yönetmenliğinde ekranlara gelen Kalp Atışı dizisi bomba bir bölümle akranlara gelecek. Dizinin geçtiğimiz haftaki bölümünde neler yaşanmıştı isterseniz bir hatırlayalım.


Kalp Atışı Dizisi Yeni Sezonda Devam Edecek mi?


Mehmet’in geçirdiği büyük motosiklet kazası Eylül’ü çok üzer. Ali Asaf kazanın ardından gerekli tüm müdahaleyi yaparken, tedaviye Sinan’ın karışması olayları çığırından çıkarmıştır.


Kalp Atışı Nerede Çekiliyor? Kalp Atışı Dizi Seti Nerede?


Bahar’ın geçirdiği kötü olay sonrası gösterdiği büyük değişim hem hastane hem de Ali Asaf tarafından olumlu karşılanır. Süleyman ve Sinan’ın, Ziyanur ile gerginliği de oldukça tehlikeli restleşmelere varmıştır.

Eylül, hastanede karşılaşmalarının ardından, geçmişine gömdüğü babasının, tekrar hayatına girmek istemesinden oldukça rahatsız olur. Ali Asaf’ın sporcu bir hastası için, hastanede ilk kez gerçekleştireceği uyanık beyin ameliyatı, herkeste büyük ilgi uyandırmıştır.

Esma’nın Eylül için hazırladığı sürpriz gece ise, Ali Asaf’ın Eylül’e çocukluğunu hediye etmesi için müthiş bir fırsat sunmuştur. İkisi arasında ki yakınlaşma Oğuz’un canını sıkarken, Ali Asaf ve Eylül bir ilki yaşarlar.

Fragman Güncellenecektir