İçerde Dizisi Finalde (39. Bölümde) Kim Ölecek? Sarp mı Mert mi?


Güncelleme: 12 Haziran 2017 : 22:29
1

Show Tv’nin sevilen dizisi İçerde bomba bölümleri ile devam ediyor. Dizinin sezon finaline yaklaşırken senaryo gereği ölümlerde haliyle artıyor. Tabi hal böyle olunca izleyicinin aklında bir soru canlanıyor. İçerde final bölümünde Mert veya Sarp ölecek mi?

İşte bu sorunun cevabını vermek gerçekten zor ancak ufak tefek çıkarımlar yapmakta zor değil. Öncelikle şunu belirtmek lazım ki dizimizin ikinci sezonu olmayacak. Diğer bir ifade ile dizinin devamı olmayacağı için senaristler uzun soluklu hikayelendirme yapmayacaklardır.

Bu ne anlama geliyor. Bunun anlamı şu; dizide başrol oyuncuları da dahil her hangi bir karakter ölebilir. Dizinin akıllarda kalması için Mert yada Sarp kardeşlerden birisi ölebilir.

Dizinin hikayesine uygun olarak Sarp uzun süre kardeşini aramaktadır. Tam buldum derken sürekli elinden kaçırmış ve sona yaklaşırken 36. Bölümde kardeşine kavuşmuştur. Ancak 3 bölüm sonra dizi final yapacaktır.

Uzun yıllar ailesi ile kalan Sarp olmuştur. Mert ise aileden yoksun bir hayat yaşamıştır. Final sahnesinde Sarp ölebilir ve Sarp’ın yerini Mert ailesi ile beraber kalıp özlediği günleri yaşayabilir.

Ancak diğer taraftan buradaki haberimizde bahsettiğimiz gibi Mert’te ölebilir. Bildiğiniz gibi İçerde dizisinin senaryosunun sızdığı yönünde bir haber yapmıştık. İlgili haberimizi buradan okuyabilirsiniz. İlgili haberimizde bahsettiğimiz gibi Mert uzun soluklu bir maceradan sonra senaristler tarafında final sahnesinde ölebilir.

Peki sizler İçerde dizisinin Final sahnesi ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Sizce kim ölür? Yada kimse ölmez mi? Füsun yada Eylem!!! Sizce hangi isim finalde seyirciye sürpriz yapar?

 

İçerde Dizisi Senaryosu Sızdı-Mert Ölüyor!!!

 

İçerde 39. Bölüm Final Analizleri-19 Haziran Kim Ölecek?

 

İçerde Bensu Soral’ın (Melek) Yeni Dizisi Belli Oldu mu? Hangi Dizide Oynayacak?

 

 

Comments are closed.