İçerde Dizisi 38. ve 39. Bölüm Analizi ve Özeti-Finalde Kim Ölecek?


Güncelleme: 6 Haziran 2017 : 00:58
3

İçerde Dizisi 38. ve 39. Bölüm Analizi. İlgi ile izlenen İçerde dizisi finale 2 bölüm kala heyecanı ve aksiyonu yüksekte tutuyor.

İçerde dizi bildiğiniz gibi 39. Bölümde Final yapacak. Önceki videolarımızda Mert’in ölebileceği ile bir analiz yapmıştık. Şimdi ise Sarp’ın ölmesi ciddi gündemde.

Neden Sarp ölecek? Sarp uzun yıllar ailesi ile beraber yaşamış, kardeşi Umut’tan ayrı uzun yıllar geçirmiştir. Celal Baba ve ekibini dağıtmak için giriştiği operasyonda Umut’un yaşadığını öğrenmiş ve o andan itibaren Umut’u bulmak için çabalamıştır.

Umut’u bulmak onun için ölüm kalım sebebi olmuştur. En sonunda Umut’u bulmuş ve annesi ile buluşturmuştur. Şimdi aile özlemini dindirmek, kaybettiği yılları geri kazanmak Umut’a gelmiştir. Sarp Umut’u bulmuş, finalde Celal Baba’yı bitirmiştir. Hatta Celal Baba’yı Mert vuracaktır. Celal Baba Sarp’ı vuracak ve Mert’te abisini korumak için Celal’i öldürecektir.

Geride annesine ve abisine kavuşmuş Mert kalacaktır. Sarp ise kardeşini bulmuş olmanın ve tüm yaşadıklarının intikamını almış olarak huzur içinde ötelere gidecektir.

 

İçerde Dizisi Finalde (39. Bölümde) Kim Ölecek? Sarp mı Mert mi?

 

İçerde Dizisi Senaryosu Sızdı-Mert Ölüyor!!!

 

İçerde Bensu Soral’ın (Melek) Yeni Dizisi Belli Oldu mu? Hangi Dizide Oynayacak?

 

 

3 YORUMLAR

Comments are closed.