Gülizar 24 Mart Var Mı Yok Mu? Kanal D Yayın Akışı


Güncelleme: 22 Mart 2018 : 17:58
0

Cumartesi akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanan Gülizar 24 mart var mı yok mu? Yayın hayatına başladığı günden itibaren inişli çıkışlı başarı grafiğiyle bir türlü izleyici çekmeyi başaramayan Gülizar niçin yayınlanmıyor? Gülizar dizisi bitti mi? Ne zaman yayınlanacak? 

Çağan Irmak’ın yönetmenliğini üstlendiği kaliteli oyuncu kadrosuyla göz dolduran Gülizar 24 mart cumartesi niçin yayınlanmıyor sorusu izleyenler tarafından merak edildi. Dizinin 24 mart cumartesi 10. bölümü ile ekrana gelmesi beklenirken kanal dizinin yeni bölümünü yayınlamama kararı aldı. Sezona iyi bir başlangıç yapamayan diziyle ilgili final söylentileri ortalıkta dolaşırken dizinin yeni bölümünün yayınlanmıyor olması izleyenleri şaşırttı.

Gülizar bu akşam neden yok, neden yayınlanmıyor yeni bölüm ne zaman yayınlanacak soruları gerek sosyal medya gerekse diğer platformlarda sık sık sorgulanmaya başladı. Dizinin 24 mart cumartesi yeni bölümü beklenirken izleyenler Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinin tekrar bölümü ile karşı karşıya geldi. 24 Mart akşamı Kanal D yayın akışında önemli değişiklik yapıldı ve  20 mart salı akşamı ilk bölümü ile ekrana gelen Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisini izlemek isteyenler ve kaçıranlar için tekrar ekrana gelecek.

Gülizar dizisi ne zaman yayınlanacak? Bitti mi? Gülizar dizisi final mi yaptı? soruları ise hala cevap bulmuş değil. Dizinin çok yakın zamanda final yapacağı biliniyor. Fakat bunun için kesin bir tarih verilmedi. stok bölümler yayınlandıktan sonra dizi ekranlara tamamen veda edecek. Fakat yinede kemik izleyici kitlesine sahip olan dizinin yerine başka bir dizinin tekrar bölümünün yayınlanması izleyenler tarafından etik bulunmadı. Ve izleyenler Gülizar 24 mart cumartesi var mı yok mu? neden yayınlanmıyor? Sorularına yanıt aradı.

Toparlayacak olursak Gülizar 24 mart cumartesi yeni bölümü ile ekrana gelmeyecek. Çünkü aynı gün aynı saatte Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinin tekrar bölümü yayınlanacak. Ardından Sağ Salim isimli sinema filmi ekrana gelecek. Gülizar dizisi ise 31 mart cumartesi 10. bölümü ile kaldığı yerden yayın hayatına devam edecek.

Siz Kanal D’nin bu hamlesini nasıl değerlendiriyorsunuz? Gülizar’ın yeni bölümü yerine Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinin tekrar bölümünün yayınlanıyor olması hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.