Seni Kimler Aldı 25 Haziran Pazar Var mı Yok mu?


Güncelleme: 22 Haziran 2017 : 18:59
0

Atv ekranlarının yeni dizisi Seni Kimler Aldı’nın bayramın 1. günü 25 haziran pazar günü ekranlara gelip gelmeyeceği merak ediliyor. Seni Kimler Aldı 25 Haziran Pazar Var mı Yok mu?

Dram ve Aşk türünde atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan dizi 2 Temmuzda ekraranlara merhaba dedi. 8 bölümü geride bırakan dizinin belli bir fan kitlesi de oluştu.

Zehra ve kardeşi Ceren’in hayat hikayesini konu alan dizi ilginç konusu ve oyuncu kadrosu ile dikkatlerden kaçmadı. Reytinglerde şuan için bir üstünlük göstermese de ilerleyen günlerde neler olur bilinmez.

Seni Kimler Aldı dizisinden haber geldi. Dizinin bayramda yayınlanmayacağı duyuruldu. 25 Haziran Pazar günü dizinin bölümü yerine kolaj bölümü yer alacak.

Dizinin konusu ise kısaca şöyle; Zehra, annesi Aynur’la birlikte, İstanbul’un sayılı zenginlerinden sayılan Çamay ailesinin yanında çalışıp, yaşamaktadır. Zehra, birlikte büyüdüğü Çamay ailesinin tek veliahttı Barış’a âşıktır. Barış da Zehra’ya karşı duygularını fark eder.

Fakat bu aşkın önünde çok sayıda engel vardır. Aynur’un evlatlık verdiği ama herkesin öldü bildiği Zehra’nın ablası Ceren (Zeynep) intikam için geri gelir ve oklarını önce kendi ailesine sonra ilgisi olan herkese yöneltir.

Konak tarafında ise, bu ilişkiyi kesinlikle onaylamayan annesi Cahide, Barış’ı sadece Zehra’dan değil, amcası bildiği ama aslında babası olan Talat’tan da uzak tutmak için bıçakları bilemektedir. Aşklarını korumak isteyen Barış ve Zehra, büyük sırların içinde ve satılmış olduğunu öğrenmiş olan Ceren’in intikamının gölgesinde savrulup duracaklardır.

Seni Kimler Aldı Dizisi Tuttu mu? Dizi Devam mı Edecek Final mi Yapacak?