Ah Kalbim 202. Bölüm Özeti 9 Mayıs Fragman


Güncelleme: 11 Şubat 2018 : 03:13
1

Ah Kalbim 202. Bölüm özetiyle tekrar sizlerleyiz. Dizinin son bölümünde Purab’ın planı sayesinde Pragya ve Purab romantik saatler geçirmişti.

Ah Kalbim 9 mayıs özetinde yine heyecan dolu bir bölüm izleyenleri bekliyor. Pragya ve Abhi’nin birlikte olduğunu öğrenen Tanu hesap sormak için Sarla’ların evine gitmiştir. Pragya hakkında ileri geri konuşmuş ve evdeki herkesi çileden çıkarmıştır. Sarla ona ağzının payını en iyi şekilde vermiş olsa da Tanu yüzsüzlükte çığır açan bir insan olduğu için etkilenmemiştir.

Ertesi gün Pragya Abhi’nin yanına gider. Tam bu sırada Tanu, Abhi’ye Pragya’yı hatırlatmamak için kahve yapmıştır. Abhi kahveden bir yudum alır almaz geri püskürtür. Abhi Pragya ile Purab’ı kurtarmaya gideceğini söyler ve evden çıkarlar. Abhi Purab’ın kefaretini ödeyip serbest kalmasını sağladıktan sonra bunu Pragya için yaptığını ve artık ilişkilerinin bittiğini söyler.

Dadi, Aliya ve ekibinin Purab’ın planından haberi olduğunu söyler. O da Dadi’ye Abhi’nin 7 yemin olayını anlatır. Dadi mutlu olur. Pragya Dadi’nin yanında Purab ile konuşur. Purab, Abhi kendisine ne kadar kızarsa Pragya’ya o kadar yaklaşacağını söyler. Ayrıca en kısa zamanda Abhi’yle aralarını düzelteceğini söyler. Dadi onlar için dua ettiğini söyler. Pragya ve Robin Abhi’nin odasını eski haline çevirirken Abi içeri girer ve Pragya ile olan resmini duvara asar. Şimdi odanın tamamlandığını söyler.

Abhi senin olmadığın zamanlarda resminle konuşur ve böylece yokluğunda seni özlemeyeceğim der. Ve Pragya’ya sen beni özlüyor musun diye sorar. Pragya utana sıkıla evet der. Abhi işte bu yüzden senin gibi bir arkadaşım olduğu için mutluyum der. Ertesi gün Abhi herkesi salona çağırıyor. Herkes merak içinde Abhi’nin ne söyleyeceğini düşünürken içeri Pantid gelir. Tanu Abhi ve Pragya’nın evleneceğini düşünür.

Abhi bombayı patlatır. Pragya ve Abhi’nin 2 gün içinde evleneceklerini söyler. Herkes şoktadır. Dadi böyle önemli bir kararı ailelerin haberi olmadan alınmayacağını söyler. Tanu ve Aliya ise neredeyse zil takıp oynayacak. Nişan gününün aile büyüklerinin isteği doğrultusunda değişebileceğini söylüyor Abhi. Purab ve Pragya da itiraz ediyor.

Pragya Dadi’ye bu işi  çözmenin tek yolunun Purab’ın oyununu açıklamak olduğunu söyler. Dadi ise Abhi’nin sağlığının bunu kaldıramayacağından korkuyor. Aliya ise fırsatı en iyi şekilde değerlendirir ve Sarla’yı arar. Pragya’nın Purab’la nişanlanacağını söyler. Aliya herkesin Pragya, nasıl iki erkekle evli olur diye laf edeceklerini söyler. Sarla Purab’ın planından dolayı ona sinirlidir.

Pragya ve Abhi bi yerlere gidiyor. Pragya nasıl kendilerine sormadan böyle bir karar alabildiği için Abhi’ye kızıyor. Abhi, Purab’ın onun hakkındaki gerçek düşüncelerini öğrenmek için yaptığını söylüyor. Ona 7 yemin olayını hatırlatıyor ve onun mutluluğun için her zaman çalışacağını söylüyor. Her şeyi garantiye almak isteyen Aliya ise Abhi’yi arıyor ve Sarla’yı nişan konusunda ikna etmesi gerektiğini söylüyor.

Ah Kalbim 9 Mayıs neler olacak, Ah Kalbim 202. bölümde neler olacak, Ah Kalbim 9 Mayıs özeti, Ah Kalbim 202. Bölüm özeti sorularının tüm yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz.

 

 

Comments are closed.