Kördüğüm Dizisi 86. Bölüm Özeti 31 Ekim Fragmanı


Güncelleme: 24 Ekim 2017 : 19:58
0

Kördüğüm 31 ekimde ekranlara gelecek olan bölümünde küsler barışmıştır. İşte Kördüğüm Dizisi 86. Bölüm Özeti 31 Ekim Fragmanı haberimizde.

Veer, Tapasya’yı eve getirmenin yolunu aramaktadır. Çünkü ailesinin geleceğini düşünüyordur. Tapasya eve dönüp gerçekleri anlattığı zaman, İşça ile Vansh’ın arası düzelecektir. Bunun farkında olan Veer, Tapasya’yı ve getirmek için Jogi’nin evine gider. Jogi, Veer’e neden Tapasya hakkındaki düşüncelerinin değiştiğini sorar. Ayrıca Tapasya’nın eve dönmesini doğru bulmadığını söyler.


KÖRDÜĞÜM BÖLÜM ÖZETLERİ<<<Tıkla


Tapasya ise Veer’in Jogi ile konuşmasından rahatsızdır. Çünkü Veer’in ağzından bir şeyler kaçırmasından korkar. Jogi ile konuşmaya devam eden Veer; Tapasya’yı çok sevdiğini, evliliğini sürme kararına vardığını ve bu kararları ailesi ile birlikte aldığını söyler. Jogi, bir türlü ikna olamamıştır.

Daha sonra duruma müdahale eden Divya sayesinde, Tapasya’ya izin çıkar ve Veer ile eve döner. Eve döndüklerinde aile bireyleri onları karşılar. Tapasya, İşça’nın yanına giderek sanki daha önce bir şey olmamış gibi Vansh ile olan evlilikleri hakkında onlara güzel şeyler söyler. Daha sonra herkes odasına çekilir. İşça ile Vansh arasında ise tekrar yakınlık başlar.

Sabah olduğunda, gelinler ve damatlar adetler gereği Jogi’nin evine ziyarete giderler. Tapasya ise boş durmaz ve tekrar kötü şeyler planlamaya başlamıştır. Planı ise Veer ile İşça’nın okul anılarını yeniden ortaya çıkararak, Vansh’ı tekrar delirtmektir.

https://www.youtube.com/watch?v=tv1KmYEo6iE