Kördüğüm 109. Bölüm Özeti 22 Kasım 2017- Tapasya, Tutuklanıyor!!!


Güncelleme: 14 Kasım 2017 : 22:25
1

Kördüğüm 109. bölüm özeti ile sizlerleyiz. Ülkemizin gündüz saatlerinde ekrana gelen fenomen Hint Yapımı, Kördüğüm önemli gelişmelerle devam ediyor. Kördüğüm(Uttaran) dizisi kısa zaman da ülkemizde, sevilerek izlenen yapımlar arasına sürekleyici senaryosu ile girmeyi başarmıştır. Kördüğüm(Uttaran) dizisi ile ilgili tüm haber, özet ve gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz. Kördüğüm(Uttaran) 109. bölüm özet ve tüyolarını sizler için derledik. Kördüğüm 109. Bölüm Özeti 22 Kasım 2017- Tapasya, Tutuklanıyor!!! Kördüğüm 109. bölüm özetine geçmeden bir önceki 108. bölüm de nasıl gelişmeler olmuştu hatırlayalım…

Kördüğüm 108. Bölüm de; evden kovularak bir ötele yerleşen Tapasya, bir parti de Raghu isimli bir kişiyle tanışmak zorunda kalmıştır. Raghu, kumar oynayarak hayatını sürdüren karanlık bir adamdır. Tapasya bu adam dan be kadar uzak durmak istese de Raghu her fırsatta Tapasya’nın yanına gelir. En son Tapasya’yı otelin lokantasında otururken bulur ve yanına gider. Tapasya’ya kumar oynarken, ona eşlik etmesini ona şans getirmesini ve kazandıkları paradan pay alarak da karşılığını alacağını söyler. Tapasya Raghu’nun teklifini ret eder ve odasına çıkar.

Tapasya parası kalmadığı için arabasını satar. Divya, her fırsatta kızı Tapasya’yı arayarak nasıl olduğunu öğrenmek ister ancak Tapasya telefonu açmaz. İçça ise Jogi’nin izni ile Vanş’ın ailesinin evine taşınır orada kocasının hatıralarının içinde yaşamaya karar verir. Bundela ailesi bu durumdan çok memnun olur. Veer ise her fırsatta İçça ile konuşmaya çalışır fakat İçça dan bir karşılık alamaz.

Kördüğüm 109. bölümde ise şu gelişmeler ekranlarımıza gelecek. Divya, tapınağa dua etmeye gitmiştir ve orada evden kovdukları Masoome ile karşılaşır. Divya, çok şaşırır. Masoome, ona yine suçsuz olduğunu anlatmaya çalışır. Tapasya, hem parası kalmadığı için hem de Raghu’dan kurtulmak için mecburen otelden ayrılır. Düşük kaliteli bir lokantaya gider ve orada istemeyerek de olsa karnını doyurmaya çalışır. Lokantadan çıktığında ise tam taksiye binecekken onu bir süpriz bekliyordur. Vanş’ın ölüm davasını yürüten Müfettiş, Tapasya’nın taksiye binmesini engeller ve Vanş’ın ölümünden dolayı şüpheli olduğunu söyleyerek Tapasya’yı gözaltına alır. Bayan polisler Tapasya’yı kelepçeler ve karakola götürürler. Tapasya, gitmek istemese de ağlayarak gitmek zorunda kalır.

Tapasya, karakola gittiğinde ise onu 2. bir sürpriz karşılar. Sid’te oradadır ve Tapasya’ya bağırmaya başlar. Müfettiş, Tapasya’yı nezarete götürmelerini ister. Tapasya, ailesine haber vermek ister ve Annesi Divya’yı arar. Tapasya, Divya’ya karakolda olduğunu ve babası ile gelerek onu buradan çıkartmalarını ister. Tapasya suçunun karşılığı olarak kefaretle kurtulabilecektir. Divya hemen durumu kocası Jogi’ye söyler. Ancak Jogi, Tapasya gibi bir kızı olmadığını, onun için para vermeyeceğini söyleyerek Divya’yı tersler. Divya, çok üzülmüştür ve kolundaki bilezikleri bozdurarak Tapasya’yı kurtaracağını düşünerek evden çıkar.

Tapasya, nezarette sürekli ağlamaktadır. Yaptıkları aklına geldikçe daha da delirir. O ara kadın polis gelir ve kefaretinin ödendiğini ve serbest olduğunu söyler. Tapasya, ailesinin geldiğini düşünerek çıkar ve müfettişin odasına gider. Ancak onu kurtaran ailesi değil, uzak durmaya çalıştığı Raghu’dur. Raghu, Tapasya’yı kurtarır ve oradan ayrılırlar. Tapasya, artık Raghu’ya borçludur ve kumar oynama teklifini kabul eder. Beraber otele giderler ve kumar oynamaya başlarlar. Tapasya, Raghu’nun yanına oturur ve ona şans getirir. Raghu, gece boyu oynadığı bütün oyunları kazanır ve büyük para kazanır. Gece sonunda kazandıkları paraları alırlar ve Tapasya’nın payını verir. Bakalım yeni bölümde bizi nasıl gelişmeler bekliyor. Kördüğüm 109. Bölüm Özeti 22 Kasım 2017- Tapasya, Tutuklanıyor!!!


KÖRDÜĞÜM(UTTARAN) DİZİSİ ÖZETLERİ<<<tıkla


 

1 YORUM

Comments are closed.