Kördüğüm 105. Bölüm Özeti 18 Kasım 2017- Sid Yakalanıyor


Güncelleme: 9 Kasım 2017 : 22:15
0

Kördüğüm-Uttaran 105. bölüm özeti ve tüyoları ile sizlerleyiz. Hint yapımı günlük dizi Kördüğüm-Uttaran önemli gelişmeler ile devam ediyor. Kanal 7’nin gündüz kuşağının sevilen yapımı Kördüğüm Dizisi tüm haber, özet ve tüyolarını sitemizden takip edebilirsiniz. İsterseniz öncelikle, bir önceki bölümde neler oldu hatırlayalım. Sid, Tapasya’yı tehdit ederek para istemiştir. Vanş’ın ölüm anında çekilmiş videonun elinde olduğunu söyleyen Sid, Tapasya’dan yüklü miktarda para istemiştir. Tapasya, iyice korkmuştur. Tapasya, daha önce babası Jogi’nin kasaya koyduğu paraları görmüştür. Kördüğüm 105. Bölüm Özeti 18 Kasım 2017- Sid Yakalanıyor

Tapasya, Sid’in istediği parayı bulmak zorundadır ve bu parayı ancak Jogi’nin koyduğu paraları çalarak temin edebilecektir ve düşündüğünü de yaparak Jogi’nin kasasından paraları gizlice alır. Evde herkes, kaybolan paraları aramaktadır. Jogi ve eşi üzüntüden yıkılmıştır. Çünkü kaybolan para yüklü miktardadır ve onlar için çok önemlidir. Ev halkı parayı ararken, Masoome’nin odasında bir deste bulur ve paraları onun aldığını düşünür. Tapasya’nın planı işe yaramıştır ve Masoome’yi evden attırarak, ondan da bu şekilde kurtulmuştur.

105. bölümde; Veer’in Tapasya hakkında ki şüpheleri devam etmektedir. Veer, Tapasya’ya iyi davranarak gerçekleri öğrenmeyi planlamaktadır. Veer, Tapasya’yı yemeğe götürür. Gittikleri lokantada ona güzel şeyler söyleyerek etkiler. Tam mutlu dakikalar yaşarken, Tapasya’ya mesaj gelir. Tapasya’ya mesaj gönderen kişi, Sid’tir. Sid, yan masada onları izlediğini, eğer istediği parayı vermezse her şeyi yanlarına gelerek Veer’e anlatacağını söyleyerek tehdit eder. Tapasya, şok olur. Tapasya’da cevap olarak yarın onla buluşacağını ve istediği parayı getireceğini, karşılığında da kamera görüntülerini alacağını söyler. Veer, çoğu şeyin farkındadır ve masadan kalkan Sid’in peşinden gider.

Sid, tam kapıdan çıkarken, kolundan tutar ve her şeyi bildiğini ve oyuna devam etmesini söyler. Sid, mecbur para için kabul eder. Ertesi gün, Tapasya Sid ile buluşur. Sid’e parayı verir ve görüntüleri alır. Tapasya, oradan ayrıldıktan sonra Veer gelir ve görüntülerin bir kopyasını alarak, Sid’in gitmesine izin vereceğini söyler. Sid, görüntülerin kopyasını Veer’e verdikten sonra kötü bir süprizle karşılaşır. Veer, polislere de haber vermiştir ve Sid’i tutuklarlar.

Veer, görüntülerin kopyasını aldıktan sonra, Tapasya’yı ve ailesini eve davet eder. Herkes eve gelir, birbirleriyle saygılı bir şekilde sohbet ederler. O sırada Veer gelir. Veer, önce Tapasya’nın yanına giderek ona güzel şeyler söyler. İki aile de evliliklerinin mutlu olmasını sevinirler. Daha sonra Veer, her şeyi anlatmaya başlar. Vanş’ın nasıl öldüğünü, Vanş’ın intihar edecek kadar kötü olayları neden yaşadığını ve bunların sebebinin kim olduğunu cd de ki görüntüler de hep beraber izlerler. Herkes şok olmuştur. Tapasya, korkudan bayılır. İçça, duydukları karşısında yıkılır. Bakalım gelecek bölümde bizi nasıl süprizler bekliyor. Kördüğüm-Uttaran dizisi özet ve tüyolarını sitemizden takip edebilirsiniz…


KÖRDÜĞÜM DİZİSİ ÖZETLERİ<<<tıkla